Přejít na obsah

Zvednuti rychlosti nebo blud?


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník frank
taky jsem přečetl článek kterak O2 bude zvyšovat u ADSL internetu rychlost. Myslím si, že to určitě v UPC také popoženou. Zatím to tak bylo, uvidíme jak se nechají inspirovat.

Inspirovat se nechají, ale aby to netrvalo skoro rok jako při kampani Nenechte svého kamaráda trpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firma používá klamavou reklamu - kasají se na stránkách vysokou rychlostí a neomezeným internetem. Pravdou je to, že po přenostu 100G za měsíc a to rychlosti 25Mb/25Mb je fakt rychle dojde k omezení rychlosti na 1Mbit a to se slušným packet lostem.

 

Takže pokud někdo chcete opravdu neomezené služby tak ne u Maxprogres

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Firma používá klamavou reklamu - kasají se na stránkách vysokou rychlostí a neomezeným internetem. Pravdou je to, že po přenostu 100G za měsíc a to rychlosti 25Mb/25Mb je fakt rychle dojde k omezení rychlosti na 1Mbit a to se slušným packet lostem.

 

Takže pokud někdo chcete opravdu neomezené služby tak ne u Maxprogres

Oki díky za informace.

 

Říkal jsem si, že by to bylo až nějak podezřele divné...

 

Každopádně pro lidi co potřebují rychlý upload je to stále dle mě více než dobré řešení.

 

100GB se sice stáhnout dá za měsíc, každopádně je smutné, že se takto Maxprogress chová. Protože jeho pokrytí je mizivé a takto ještě bude hrát na podvodníka, smutné, ale hold realita. Ještě, že jsem už od toho nápadu přejít k nim upustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

To je jako ale síla. 20 Mbps za 899 Kč to by se mi líbilo. Vždyť platím pomalu to samý za 6 Mbps - tam je rozdíl akorát 100 Kč a v rychlosti je rozdíl hodně patrný. Ono teda i ty ceny u ostatních operátorů (co se píše v tom článku) se mi docela líbí - tam to dokonce vychází i za míň. Tak to jsem teda zvědavej, co na to UPC. Co myslíte zvedne rychlosti nebo sníží ceny. O těch cenách silně pochybuju, ikdyž by to nebylo od věci, spíš si myslím, že zvednou rychlosti a nebo nic neudělají - to je taky řešení. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby za stejnou cenu převedli lidi na rychlejší tarif, asi by to vyřešili nejlíp... jako tenkrát s tim tarifem plus, kterej hodili na extreme... teď by byl nějakej nabušenej extreme za 1200, classic za 800, light za 600 a easy třeba za 400 (+/-), protože nevim, jakou šílenou rychlost by museli nabízet za 1200 a co teprve za 1700... jinak by mě zajímalo, kdy začnou měnit modemy, přece jenom těch přípojek nemají zrovna málo... tenhle je takovej pěknej :)http://www.cisco.com/en/US/prod/collate ... 013123.pdf

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Určitě bych byl taky pro snížení cen u nynějších tarifů.

 

Proč by měli měnit modemy? Však ono to s tím nasazováním EuroDOCSIS 3.0 nebude tak horký. Jestli se dočkáme, tak to bude trvat ještě pár let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...