Přejít na obsah

Analogovou nabídku opouští Cartoon Network/TCM a BBC Prime


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Jack_6428 :

Kanal SuperMAX ukončil vysílaní v České republice a na Slovensku dne 14.9.2004.

Pokud nekoho zajimaji detailnejsi informace, muze si je precist na encyklopiedii Wikipedia

http://cs.wikipedia.org/wiki/Supermax

 

Me taky stve ze kdysi prestal vysilat cesky kanal OK3, ale s tim uz nic nenadelame :wink:

 

Dal jiz tohle tema nehodlam rozebirat.

 

jasný no, ale ja si myslim, že pokud UPC i HBO budeme bombardovat (tzn. email od cca

aspon 500 uživatelů), tak ho zařadí zpět...

 

Co na to číkáte? Příjdeme o markízu?

 

10.03.2008 | Vyřazení programu TV Markíza

Na žádost slovenské společnosti Markíza-Slovakia, spol.s r.o. byli vyzváni všichni kabeloví operátoři v ČR, aby vyřadili program TV Markíza ze svých programových nabídek. Týká se to i F.C.A. a.s. V jednotlivých městech bude dle možností tento program nahrazen odpovídajícím protějškem. Podrobnosti zjistíte kliknutím na vaše město v mapce na Homepage nebo Kabelová TV.

 

Týká se to sice F.C.A, ale vyzvání byly všichni operátoří, takže se to týká i UPC. Pokud to opravdu skončí, tak o další slušnej program míň. V analogu určitě bez náhrady(jedině že by tam UPC dalo JOJ nebo Novu Cinema). To si CME nepřeje konkurenci pro Novu, na slovensku taky není nova pouze markíza. V Brně a okolí asi bude v MINi plánovaná regionální TvBrno a ostatní mají smůlu.

 

hm..tak to je zvláštní, dost zvláštní že markíza končí...třeba se SuperMax vrátí, ale dost pochybuju zatim no...kdo ví co tam šoupnou...ale když to bude změnu v nabídce pro celou republiku..tak snad... :?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Mám spíš takový pocit, že si z nás Jack_6428 dělá ohledně toho SuperMaxu srandu. Už jsem tu na fóru zahlídl jeho komentáře na téma SuperMax asi 3x a stále se to opakuje dokola. SuperMax nebylo "zakopáno" UPC, nicméně přestalo vysílat, a to tak, že to neovlivní naprosto nikdo. Je mrtve a to naprosto všude. Není content, nic. Asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám spíš takový pocit, že si z nás Jack_6428 dělá ohledně toho SuperMaxu srandu. Už jsem tu na fóru zahlídl jeho komentáře na téma SuperMax asi 3x a stále se to opakuje dokola. SuperMax nebylo "zakopáno" UPC, nicméně přestalo vysílat, a to tak, že to neovlivní naprosto nikdo. Je mrtve a to naprosto všude. Není content, nic. Asi tak.

 

já to myslim smrtelně vážně se supermaxem... supermax byl nejdříve zrušen u upc, protože se česká programová nedohodla s upc a s hbo...potom ještě vysílal v ostatních sítích jiných poskytovatelů do toho 14.9. 2004...to česká programová už zatrhla uplně...ale hodila tam minimax, který je produkcí hbo...kromě toho, loni se doopravdy v upc mluvilo o tom, že se supermax koncem 2007 vrátí do základní nabídky nejen upc, ale i ostatních poskytovatelů, avšak neuspěl...protože podle upc, minimax a jetix naprosoto dostačuje...myslíte si,že když kanál přestane vysílat, že se hned celej jeho archív spálí nebo co já vim? zvlášt u supermaxu to je totální kravina, protože je produkcí hbo a tvmax, přičemž tvmax poté spadla pod hbo...a začali šířit onen minimax...takže, supermax jako kanál stále existuje v archívech hbo čr, ale jde o to, že se upc, ani hbo a ani česká programová nemohou dohodnout na ceně a způsobu šíření...a proto nevysílá...proč asi "ze dne na den" přestal vysílat? ...jinak, když náhrada za markízu se týká celého území čr...u všech různých providerů..nenapadá mě nic lepšího než znovuobnovení supermaxu..ale ta šance je při jednání všech tří společnosti asi tak 10% ? neříkejte mi, že licence na distribuci a vysílání supermaxu je dražší pro upc než licence pro NGC HD...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...