Přejít na obsah

Poděkování


Návštěvník odyseus

Doporučené příspěvky

Návštěvník odyseus

Dobrý den. Podle smlouvy s UPC mám deklarovanou rychlost  netu 300/20. Poslední 2 dny mi ale šel download pouze 27 - 32 megabitů. Dělal jsem vše možné podle technických pokynů UPC k odstranění závady.Však marně. Abych vyloučil závadu z mé strany , tak jsem si půjčil externí gigabitovou síťovku a nový kabel UTP Cat6 a pořád stejné. Tak jem dopoledne napsal na Livechat na Moje UPC a popsal problém . Ve 12:15 mi volal technik z podpory UPC. Za cirka asi 20 minut byl problém vyřešen. Proto bych chtěl touto cestou poděkovat technikovi za vstřícnost a rychlost s řešením problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Evzen
Před hodinou, David - UPC napsal:

vůbec netuším, o co Vám jde

No prave... a v tom je ten problem.

Sice nesouhlasim s mnohym, co user303 pise a uz vubec ne s tim sahodlouhym vyjadrovanim a kryptickou retorikou, ale zcela souhlasim s jeho pointou.
Napoveda: rozdil mezi (aktualne aplikovanym) reaktivnim a na druhe strane potrebnym proaktivnim pristupem k zakaznikum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, user303 napsal:

Pokud vám uvedu konkrétní situaci budete ji ignorovat a snižovat to, abych vám něco konkrétního napsal. Pokud vám budu psát něco nekonkrétního budete jásat a informovat o tom vedení. Což je ta pointa (z názoru jak jste se projevil v prvním příspěvku+reakci dalšího uživatele.

Chlape, mohl by jsi mi prosím přestat psát milion zpráv o tvém zablokování do PM? Já to fakt nemám rád 😏 Chápu, že máš větší nároky, ale já ti nepomohu 😉 Pěkný zbytek dne ...

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@Adolf.Shitler Zdravím, tím že uživatel napsal všem uživatelům UPC Zone jednotnou zprávu, byl vyhodnocen systémem jako SPAM a BOT a tím pádem byl zablokován na 30 dní. 

Psalo mi XY lidí, že si nepřejí být z jeho strany obtěžováni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...