Přejít na obsah

Kvalita


Návštěvník hh

Doporučené příspěvky

No mě kamarád řikal ze je to stejný jako telefon od Ufona, což je hrozna kvalita spojení, az mě z toho bolelo ucho. Je teda telefon od UPC uplně stejnej jako od O2 ?

 

Předem díky za info :wink:

Telefonní přístroj se používá stejný jako u O2. Kvalita je podobná/srovnatelná jako O2. Technologie úplně jiná než má O2.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Analogové DVD
Ahoj,

 

Ja uvažuju o aktivaci UPC telefonu ale udajně je to oproti O2 nekvalitni a je blbě slyšet... jaké mate vy zkušenosti?

 

Sledovanost tohoto tématu je zřejmě minimální, nicméně pro ty, kteří na tuto alternativu (UPC) narazí je zde má lidová zkušenost.

 

Poté co jsem před léty s třesoucí se rukou odhlásil Telekom (dnes O2) a s třesoucí rukou poprvé zvedl sluchátko Karnevalu, tak jsem shledal hovor poněkud "zahuhňaný", ale srozumitelný a dostatečný k účelům standardní komunikace, a co je hlavní, podstatně levnější. Od té doby proteklo hodně vody, nevím co se událo v technickém zařízení, co ve "zvyknutí si", ale v těch málo hovorech co udělám nevidím problém. Pokud někdo problém má, domnívám se, že vězí v nějaké technické anomálií řešitelné svépomocně nebo s technikem UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Dobrý den,

prosím o informaci, jaké telefony v současnosti dodává UPC. Na internetových stránkách jsem nalezl pouze bezdrátový–šňůrový, bez podrobnosti o typu (neříkám, že tam není uveden, ale nepodařilo se mi ho najít). Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...