Přejít na obsah

CA modul televize vs satelitní receiver


Návštěvník FilipJ

Doporučené příspěvky

Návštěvník milmat
On 8/1/2019 at 10:50 AM, Retiree said:

CA modul s přístupovou kartou, který je v databázi zařízení UPC (tzn. pronajatý nebo odkoupený), bude fungovat v jakémkoli zařízení, které umožňuje příjem ve standardu DVB-C (kabelový tuner) a je vybaveno CI rozhraním - konektorem pro zasunutí CA modulu. Zařízením může být např. televizor, set-top-box, STB (přijímač) s více tunery pro různé standardy DVB, tv tuner v počítači,...
Pokud pod pojmem satelit rozumíš přijímač (set-top-box), který má pouze satelitní tuner, DVB-S/S-2, tak tam CA modul UPC fungovat nebude. Pokud pojmem satelit chápeš přijímač, který má více tunerů, tedy umožňuje příjem ve více standardech DVB a jedním z nich je DVB-C, pak tam CA modul UPC fungovat bude.

Na potisku CAM nic víc nehledej, podstatné je sériové číslo, pod kterým je CAM vedený v databázi UPC, jiné údaje se s časem vydání mění

Dobrý den, zneužil bych toto téma. Nemáte někdo tip na spolehlivý tuner do PC pro příjem UPC/Vodofone TV - DVB-C běžící po Linuxem? Mám ideu, že bych nahradil stávající DVB-C kartu, která nemá CI a mohl sledovat na PC i kódované stanice. Zároveň k novému tuneru bych si pronajal CA+kartu od Vodafone.  Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milmat

Díky, tuto jsem také objevil plus cca další dvě nebo tři. Co mi ale google nepoví, jestli to pojede s CA od Vodafone/UPC.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti nikto nepovie ani nezaruci.. uz par rokov UPC/Vodafone dava iba CI+ moduly, ktore nefunguju v mnohych PC tuneroch/kartach (tie podporuju iba CI).. ja som mal kedysi davno FireDTV tuner s CI slotom, CI+ modul v nom nefungoval, klasicky CI (obidvoje od UPC) ano.

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady by bylo nejlepší najít někoho, kdo prodává starý modul CA bez plus. Já jeden mám a zatím neprodávám, ale jak píšu jinde, až mi budou chtít vnutit tu novou hrůzu, kterou maji nahrazovat současné STB, tak ho prodávat budu.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Mám TBS6680 (dual tuner, dual CI), pracuje s oběma standardy, aktuálně mám vloženy TechniCrypt CI a SMiT CI+. Předpokládám, že všechny novější TBS multi-standardní karty s CI slotem to umí také...
Jinak má obecná zkušenost s TBS - perfektní hardware, software (firmware) moc neumějí, tedy alespoň před 5 lety neuměli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...