Přejít na obsah

Pry ma vir, a snizili rychlost. Vycisteno, ale co dal?


cvancara

Doporučené příspěvky

Zdravim.

Kamosce minuly tyden prisel vystrazny email, ze pry ma vir a rozesila emaily a snizili ji rychlost ze 3M na 128kilo.

No stalo se. PC je ted vycistene, ale at pise do toho jejich kontakt. formulare, pise na ty jejich kontaktni emaily, uz tyden je ticho po pesine. Jak nebo co jeste je treba udelat, aby ti zmetci to laskave prepli zase zpatky. Predpokladam, ze kdyby zacla taky platit mene, tak se ozvou hned.

 

UPC Ostrava-Marijanky.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Mně potkalo to samé minulý týden. Taky vir, taky odesílání pošty. Blokli mi rychlost, ale nedali vědět, že mám nějakej vir, rovnou blok a konec. No a po přeinstalování počítače jsem jim v neděli zavolala a do pěti minut to fungovalo. od té doby mi ale nejde DC++ :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..,

ja si nedokazu predstavit jak bych kazdy den pres web vybiral svych 12 mailboxu,

 

Taktéž. Nemyslitelné :!:

 

Různé názvy účtů, různé stránky - poskytovatelé, různá hesla. A počet účtů ještě větší - i za manželku.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Tohle muze napsat jen ten kdo ma jednu mailovou schranku,

ja si nedokazu predstavit jak bych kazdy den pres web vybiral svych 12 mailboxu,

web rozhrani pro mail beru spis jako nouzovku.

 

Ale to už dneska přece není pravda. U většiny z těch lepších webmailů si můžeš zvolit x-účtů, které ti bude bez problémů obsluhovat a kde si můžeš poštu z kteréhokoliv tvých 12 mailboxů vybrat, tak i z kteréhokoliv tvých 12 mailboxů odeslat.

Sám jich takhle několik přes Gmail, včetně upcmailu a účtu ještě od Karnevalu, k naprosté spokojenosti obsluhuji. Dneska už bych outlook nepoužil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle muze napsat jen ten kdo ma jednu mailovou schranku,

ja si nedokazu predstavit jak bych kazdy den pres web vybiral svych 12 mailboxu,

web rozhrani pro mail beru spis jako nouzovku.

 

Ale to už dneska přece není pravda. U většiny z těch lepších webmailů si můžeš zvolit x-účtů, které ti bude bez problémů obsluhovat a kde si můžeš poštu z kteréhokoliv tvých 12 mailboxů vybrat, tak i z kteréhokoliv tvých 12 mailboxů odeslat.

Sám jich takhle několik přes Gmail, včetně upcmailu a účtu ještě od Karnevalu, k naprosté spokojenosti obsluhuji. Dneska už bych outlook nepoužil.

přesně k tomuhle sem dospěl taky... :wink: sice mám celkem jenom 4 emaily, ale výběr všech přes jedno rozhraní funguje perfektně... odpadají starosti se zálohováním před reinstalaci systému nebo nedostupnost pošty odkudkoliv, pokud sem na jiným počítači...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

No nevím.. jediné webové rozhraní které mi vyhovuje je outlook web access.. ale přímo většinout outlook.. je to úplně jiný komfort (rychlé stahování zpráv bez toho abych musel někde sledovat web, kalendář který jde sdílet i s kolegy atd, atd, atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

A když už píšete Outlook opravdu myslíte Outlook z MS Office (např 2007)?

Nebo si jen zkracujete název a myslíte tím Outlook Express?

 

Osobně bych s webovým rozlišením schránek nevystačil. Velmi mi vyhovuje MS Outlook 2007. Už od verze Outlook 97 jsem si zvykl na poznámky a kalendář.

Integrace kalendáře a plánování schůzek je pro mne velmi důležitá.

Vím, že Google má taky kalendář, a dokonce lze synchronizovat s Outlookem, ale takto mi to vyhovuje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...