Přejít na obsah

Karneval dnes končí, zítra už UPC


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník michal.h
Pro nečekat nějaké nastavování? Dle mého názoru tuto stránku s nastaveními nechají pro zákazníky dále ...

 

Myslím, že dojde ke sjednocení s UPC a stránka muj.karneval.cz zanikne. Proč by měli provozovat 2 různé systémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O zmene ceny nikdo neinformoval! U karnevalu to bylo 79 Kc, UPC ma v ceniku 200 Kc.

 

Nevim jak kdo, ale ja jsem zadny dopis nedostal. Vcera jsem nahodou kouknul na stranky karneval.cz a bylo tam info o spojeni.

 

Fakt bezva :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Myslíte, že UPC dá taky někdy na svůj web do on-line objednávky a do upcdigital také lokality na bejvalý karnevalovský síti, aby si mohl člověk ověřit dostupnost služeb? Zatím tam jsou pořád starý lokality, ale nikoliv nový a na upcdigital je pořád jen Praha, Brno, Ostrava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Taky jse si myslel, že když už tam hodili nový design svého webu, že tam zahrnou i nové (karnevalovské) lokality pro dostupnost svých služeb, ale zřejmě zatím tu integraci ještě plně nezvládli, i když tvrdí, že ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jse si myslel, že když už tam hodili nový design svého webu...

dotaz... taky se vám zobrazuje ten web divně ? mně tam ty tlačítka nahoře všelijak poskakujou... :lol:

edit - už to opravili a vypadá to hezky...

jenom by mohli trochu aktualizovat obsah... :wink:

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek
Mně došlo dneska vyúčtování, něco, čeho jsem se od Karnevalu nikdy včas nedočkal :shock:Mění se variabilní symbol, splatnost a možná ještě nějaké věci. V tomto punktu rozhodně změna k lepšímu.

Ups.... je to opravdu tak jak pises :?: . Ja platim trvalym prikazem a zatim me zadny dopis neprisel , tak mam strach abych neplatil nekam do luftu a pak me upominali ze nemam zaplaceno. :? Ma nekdo prosim sstejnou zkusenost jako Ondra ? Me totiz zadne pravidelne vyuctovani nechodi...

 

Dik za odpoved

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...