Přejít na obsah

jak je to s připojením od karnevalu


Návštěvník Flip

Doporučené příspěvky

Návštěvník halali

Já jsem teda až na pár drobností s Karnevalem spokojenej,ale jsem u něj krátce,tak nemůžu moc hodnotit.

Jinak co se týče wifi,tak tam zákaznická podpora asi taky nebude moc valná,když sem se rozhodoval pro poskytovatele,tak jsem napsal mail s dotazy na 4 firmy,ale odpověď přišla jen z jedné a to za týden...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Flip

no asi jste mě překecali, doufám tedy, že se jejich výkyvy ustálí a bude vše ok, chci se ještě zeptat na jak dlouho s nimi musím podepsat smlouvu, nikde jsem to nenašel... a taky, zda tedy můžou být současně připojeny dva počítače k internetu... díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
no asi jste mě překecali, doufám tedy, že se jejich výkyvy ustálí a bude vše ok, chci se ještě zeptat na jak dlouho s nimi musím podepsat smlouvu, nikde jsem to nenašel... a taky, zda tedy můžou být současně připojeny dva počítače k internetu... díky moc

 

1) zadna casove vazana smlouva se nepodepisuje.

2) 2 pocitace si pripojit muzes, ale budes si muset poridit router, protoze u aktualne nabizenych tarifu dostanes pouze 1 IP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník halali

Časová smlouva žádná není,ale pokud si Karneval objednáš ještě do konce prázdnin,tak nebudeš platit zapojení,práci technika,nic,a 2 měsíce budeš mít net zdarma,ale to je podmíňený že u nich budeš minimálně půl roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Flip : 8 prispevku se stiznostma, to myslis ze je nejaky vypovidajici cislo ? Navic ber v uvahu ze pisou jen ti co maj nejakej problem, kdyby meli psat uplne vsichni tak by byl v tech diskuzich peknej bordel. U O2 bys nasel takovejch prispevku kde lidi nadavaj X krat vic, ale stejne je to jen par lidi z celkovyho poctu zakazniku....

Jinak ja zadnej pokles rychlosti nepozoruju. Je pravda ze nedavno byly takovy mini vypadky, ale rychlost vzdy jak ma byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pas!k

nejde o 8 prispevku jde o ten pristup .. tedy vlastne o ignoraci :) Verim ze nastane zlepseni (nenapada me jak hur by ten helpdesk mohl fungovat to uz opravdu nejde :)) A jak rikam se sluzbami jsem celkem spokojeny jediny kamen urazu je administrativa .jsem zvedavej co mi ted prijde po te zmene za fakturu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...