Jump to content

Santo

User
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  500 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Klasik
 • Vodafone devices
  Vodafone CH7465 + UPC TV Mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 10 - Záběhlice

Santo's Achievements

Level 2

Level 2 (2/14)

 • One Month Later
 • First Post
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Přesně ten samý problém po migraci jsem měl i já. Vytvořil jsem si přihlášení emailem a heslem do Můj Vodafone a od té doby nešlo přihlášení ani emailem ani číslem plátce. Zavolal jsem na zákaznickou linku Vodafone, ochotná slečna na telefonu něco u sebe nastavila, a tím mi zrušila přihlašení emailem, a od té doby mi přihlašování funguje - ne emailem, ale zadávám číslo služby, které mi nadiktovala (začíná devítkou) a heslem, které přišlo v SMSkách při migraci.
 2. A když mám tedy od půlky května HD Mediabox Kaon (s bílými hodinami) s novým FW od Vodafonu, a mám předplacenou zónu 6 (kontroloval jsem to) spolu s černým Compalem (500 Mbps) - jsou propojené eth. kabelem, bude se mi Kaon měnit za Vodafone STB nebo ne? Mám v tom pořád zmatek. Rád bych využíval služby jako zpětné zhlédnutí nebo videotéka.
 3. Já jsem si objednal rychlejší internet (ze 150 na 500 Mbps), v půlce května přijel technik a vyměnil mi starou "cihlu" za modem Compal (černý) a malý Kaon (s bílými hodinami). Při restartu ten Kaon zobrazuje logo Vodafonu (nikoliv UPC). STB mám propojený eth kabelem s Compalem. Tak jsem zvědavý, zda mi ten Kaon vymění za prémiový Vodafone box, nebo jak dlouho na Kaonu zůstanu. Podle vyúčtování a nepřístupu do Můj Vodafone usuzuji, že jsem stále exUPC zákazník.
 4. Přímo v tématu věnovaném Vodafone Station padl termín srpen letošního roku (uživatel to ověřoval telefonicky u Vodafonu), tak snad to už konečně bude.
 5. Koupil jsem TP-Link Archer AX73 (router WiFi 6, 6 antén) a jsem spokojený (ZyXEL umí 5GHz ac 4x4 1733 Mbps). Teď se akorát modlím, aby Vodafone Station začal v létě podporovat bridge mód, protože mám předobjednaný gigabit. 😀 Ten navrhovaný test už se mi moc dělat nechce, ale dalo by se tím zjistit, zda je chyba ve wifi části Compalu nebo v jeho routovací části.
 6. Tak jsem přepnul Compal do brigde módu a za něj dal router a je po výpadcích. Tak fakt nevím, čím to bylo. Je mi jasné, že ethernetový kabel Compal - PC by byl nejlepší test, bohužel to není možné takto provést.
 7. Tak tím Zyxelem to není - odpojil jsem ho od PC, připojit do PC wifi kartu a výpadky jsou pořád. Teď zkouším bridge mód - vyštrachal jsem starý D-Link DIR-652 wifi router. Pokud budou výpadky i v bridge módu, tak bude holt třetí výjezd technika.
 8. Díky za odpověď. Ten výpadek není na wifi, modem se prostě na chvíli odpojí od sítě Vodafone a bliká ikona globusu. Zajímavé je to s tím resetem "System up time" - to by znamenalo, že při každém výpadku se mi resetuje modem. Už mám druhý kus modemu a dělá to samé, jestli nebude problém v elektrické síti.
 9. Zdravím, nedávno mi Vodafone vyměnil UPC HDR Mediabox 150 Mbps za Compal CH7465Vodafone 500 Mbps (až bude k dispozici Vodafone station a 1 Gbps, provedou výměnu zařízení). Od té doby, co mám nový Compal, mne trápí pravidelné krátké výpadky (do 5 minut), které se objevují 1x až 2x denně. Už tu byl 2x technik, vyměnil modem, proměřil signál na chodbě i u zařízení a prý nevidí žádný problém. Na modemu začne v době výpadku blikat ikona připojení do sítě Vodafonu. Ke Compalu mám připojený hlavní počítač přes wifi (ZyXEL ARMOR X1 (WAP6806)) - 5 GHz - chytá wifi z Compalu a je kabelem připojený k PC a pak ještě notebook klasicky přes wifi 2.4 GHz. Měnil jsem prodlužovačku (jestli to třeba nebude v elektrice), ale nepomohlo. Nevíte, čím by to mohlo být? Přikládám výpis z administrace modemu. Zmíněný výpadek se vyskytl po čase 6:20 ráno. Ještě jedna možná důležitá věc - "System up time" modemu se mi vždy po výpadku resetuje.
×
×
 • Create New...