Jump to content

katrops

User
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Klasik
 • Vodafone devices
  Compal
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

katrops's Achievements

Level 1

Level 1 (1/14)

 • One Month Later
 • First Post
 • Conversation Starter
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ale umístění té koncové zásuvky v obýváku mně po rekonstrukci nebude vyhovovat . Musel bych od tamtud tahat kabely k televizi a rádiu kolem tří stěn do kola. Kabel z dětského pokoje již je natažen k té potřebné stěně. Dala by se tam jen průběžná zásuvka a od ní krátké kabely k televizi a radiu. Moc tomu nerozumím. Jako, že bych ten přívodní kábel (přívod do bytu) propojil tou spojkou s káblem, který vede od průběžné zásuvky ke koncové. Ale to bych musel vést nějak mimo obývák. Po podlaze přes kuchyň, předsíň do dětského pokoje. No já vím, že bych tu novou přípojku musel zaplatit ( nevím tedy kolik by to asi stálo), ale ono by to bylo potom s tím propojením jednodušší. Tu novou průběžnou zásuvku v obýváku budu totiž potřebovat na opačné stěně než je nyní. Ta stěna je blíže k tomu dětskému pokoji. Ale umístění té koncové zásuvky v obýváku mně po rekonstrukci nebude vyhovovat . Musel bych od tamtud tahat kabely k televizi a rádiu kolem tří stěn do kola. Kabel z dětského pokoje již je natažen k té potřebné stěně. Dala by se tam jen průběžná zásuvka a od ní krátké kabely k televizi a radiu. Jsem tady poprvé a nevím kde odpovídat.. U těch prvních odpovědí jsem měl nějaká jiná tlačítka. Tak sorry za ten zmatek. Moc tomu nerozumím. Jako, že bych ten přívodní kábel (přívod do bytu) propojil tou spojkou s káblem, který vede od průběžné zásuvky ke koncové. Ale to bych musel vést nějak mimo obývák. Po podlaze přes kuchyň, předsíň do dětského pokoje. No já vím, že bych tu novou přípojku musel zaplatit ( nevím tedy kolik by to asi stálo), ale ono by to bylo potom s tím propojením jednodušší. Tu novou průběžnou zásuvku v obýváku budu totiž potřebovat na opačné stěně než je nyní. Ta stěna je blíže k tomu dětskému pokoji.
 2. Moc tomu nerozumím. Jako, že bych ten přívodní kábel (přívod do bytu) propojil tou spojkou s káblem, který vede od průběžné zásuvky ke koncové. Ale to bych musel vést nějak mimo obývák. Po podlaze přes kuchyň, předsíň do dětského pokoje. No já vím, že bych tu novou přípojku musel zaplatit ( nevím tedy kolik by to asi stálo), ale ono by to bylo potom s tím propojením jednodušší. Tu novou průběžnou zásuvku v obýváku budu totiž potřebovat na opačné stěně než je nyní. Ta stěna je blíže k tomu dětskému pokoji.
 3. Prosím o radu při novém zapojení v panelákovém bytě (rekonstrukce obýváku). Současný stav : 1) Obývák - průběžná zásuvka do které je veden hlavní kabel UPC (Vodafone) z chodby . Z průběžné zásuvky je veden kabel na televizi v obýváku, rádio v obýváku a složitě přes celý byt kabel ke koncové zásuvce v druhém pokoji 2) Dětský pokoj - koncová zásuvka. Zde je zapojen wifimodem, telefon UPC, tiskárna,televize a notebook Doufám, že se do toho nezamotám. Rekonstrukce obýváku bude trvat delší dobu , koaxiál by při práci zavazel. Když ho odpojím od průběžné zásuvky, tak nebudou mít dětí kvůli škole potřebný internet v dětském pokoji. Uvažuji pokud by to nebyl pro technika problém o nové přípojce do bytu, která by ústila v dětském pokoji, tam, kde mám koncovou zásuvku a wifirouter. A nyní laický hlavní dotaz. Pokud by to šlo, můžu dosavadní složitě vedený koaxiální kabel od průběžné zásuvky v obýváku ke koncové v dětském pokoji ,použít na nový rozvod v obýváku ? Kabel by zůstal, jen by se dala nová průběžná zásuvka na jinou stěnu.
×
×
 • Create New...