Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

cervotoc

User
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by cervotoc

  1. Tak jsem se konečně v úterý dočkal a admin heslo mi bylo zasláno. Tímto Vodafone (a hlavně Ondrovi) děkuji. Dnes jsem se dostal k prvnímu testování a vypnul jsem přetížené 800 MHz pásmo a zatím se vše tváří naprosto ideálně. Budu to dále sledovat, jestli se neobjeví nějaké vedlejší problémy, ale aspoň už mám možnost hledat nejlepší nastavení!

    Díky

  2. Tak ještě noční update. Během zálohování frčel upload téměř stále na maximálních 400Mbit skoro dvě hodinky vkuse. Takže za mě zatím 100% spokojenost.

    @r2d2 tak to vážně u toho speed-testu bylo asi limitované na single spojením, u mého backupu se jede do S3 storage rozhodně paralelně

  3. ·

    Edited by cervotoc

    Ahoj, tak už jsem taky členem sekty Arris CM3500 🤣 a dle technika první v Plzni...

    První dojmy jsou až neuvěřitelně výborné - když pominu Můj Vodafone a jejich "pseudo" smlouvy a postupy při pořizování.

    Instalace: Naprosto bez problému, technik mi jen dal krabičku, tu jsem zapojil, chvíli si to dělalo update (max 5min) a všechno napoprvé najelo.

    Tarif: Internet Ultra+ 2000/400Mbit

    První testy:

    image.png

    Po instalaci => https://www.speedtest.net/result/c/d6ba9ad9-5286-484d-94ac-579f70cd4615

    image.png

    Po cca 5h provozu => https://www.speedtest.net/result/c/ffbe7404-1adf-4f2e-aa55-ebdb561f60d9

    Upload zatím nedosahuje aspoň 90% toho co je v tarifu, ale ještě budu zkoušet v noci, tak dám někdy vědět dlouhodobější zkušenosti.

    Zkoušel jsem i stažení 50GB souboru (webshare.cz) a většinu času to běželo 1600-1800Mbit, občas to kleslo k 500Mbit, ale to může být způsobené čímkoliv na cestě nebo na straně serveru.

    (Re)Start: V administraci jsem nenašel žádnou možnost softwarového restartu, tak po vytáhnutí ze zásuvky a opětovného zapojení, trval start do maximálně 2 minut.

    Status z administrace:

    image.png

    Prosím o případnou kontrolu, jestli je vše v pořádku.

    Spotřeba:

    image.png

    Po výměně z Vodafone Station na Arris CM3500 to kleslo z 13W na 11W (ale jsou to jen obyč zásuvky pro měření), spíš jen informačně to kleslo o cca 2W.

    Dík!

  4. V PC na síťové kartě je vidět, jestli si připojený 1Gbitem nebo 100Mbitem. V modemu (VS) ve správě opět vidět na portu, jakou rychlostí je port připojený ke switchi. Pokud u PC bude 1Gbit a v modemu 100Mbit, bude problém v modemu. Jinak v takovém případě by pak nemělo zabrat odpojení kabelů u PC, ale pouze u modemu (VS).

  5. Ahoj, mám teď modem Vodafone Station 3.1 a tarif s rychlostí 1000/100Mbit s nastavením do bridge.

    Je nějaká možnost, jak získat tarif 2000/400Mbit při zachování modemu (resp. bridge módu) s reálnou rychlostí 1000/400Mbit? Je to vůbec z hlediska modemu technicky možné? Jde mi pouze o zvednutí uploadu. Dík

  6. Dnes dopoledne mi na VS dorazila aktualizace FW - AR01.04.137.04_021624_7249.SIP.10

    Docela by mě zajímalo, co se vše "změnilo". Minimálně jsem si všiml, že konečně DOCSIS svítí Online 😅. Taky by mě zajímalo, jestli se vyřešil i problém s kompatibilitou některých Mikrotiků (RB4011 apod).

    Za mě zatím žádný problém - bridge mode.

  7. @sodekczTak to se mi ještě teda nepřihodilo. A jak si to vyřešil? Restart VS nebo jen Mikrotika?

    Vyndal jsem detailní statistiky rozhraní SFP (za 7 dní od restartu) pro případné porovnání:

    cmd> /interface/ethernet/print stats-detail

    10 R  name="wan-sfp" driver-rx-byte=132 879 181 997 driver-rx-packet=345 894 903 driver-tx-byte=2 113 295 802 driver-tx-packet=15 309 692 rx-bytes=128 036 628 635 
          rx-packet=345 894 402 rx-too-short=3 rx-64=263 133 167 rx-65-127=1 925 481 rx-128-255=527 198 rx-256-511=756 458 rx-512-1023=576 734 rx-1024-1518=78 987 780 
          rx-1519-max=27 rx-too-long=1 rx-broadcast=262 697 623 rx-pause=0 rx-multicast=271 rx-fcs-error=2 004 rx-align-error=2 rx-fragment=0 rx-length-error=0 rx-jabber=1 
          rx-drop=648 931 tx-bytes=1 898 960 114 tx-packet=15 309 692 tx-broadcast=10 425 tx-pause=0 tx-multicast=20 807 
    

     

  8. @sodekczjá to tak mám od začátku, co jsem si Mikrotika koupil, jelikož jsem potřeboval přesně 11 portů, aby mi to vyšlo na WAN, server a 9 portů do všech zásuvek po bytě; jinak k tomu hřátí, tak jsem se taky divil, ale u toho SFP je to celkem asi běžné; navíc tenhle mikrotik se obecně hřeje, takže je fajn, že mi to chladí větráky ze serveru 😁

     

    Jinak jsem měl trochu čas se tím zabývat a udělal jsem si druhou propojku na Mikrotik/eth9 - VS/eth2, přenastavil a přepnul WAN a problémy se ihned objevily - takže jsem port zatím vypnul a až vyjde další FW od VF, tak můžu jednoduše znovu ověřit, zda-li to bylo opravené.

    Porovnal jsem trochu HW od Mikrotiků a jelikož to s architekturou evidentně nesouvisí, tak jediný další rozdíl je v chipsetu switchů, které Mikrotiky používají. U zmíněných RB951G-2HnDhAP ac^2 a ac^3 (a většině dalších) se používá Gigabit Switch Atheros 8327, kde to evidentně funguje. Zato u řady RB4011 je použit Realtek Gigabit Switch RLT8367, kde evidentně se problém projevuje. Je celkem zřejmé, že problém bude někde na úrovni fyzické/linkové vrstvě. Porovnal jsem i nastavení switchů a eth portů jak u RB4011, tak i ac^3 a jediný rozdíl byl ve velikost L2 MTU - sjednocení nepomohlo, což jsem tak trochu předpokládal. 

    Jinak ze schématu u mého RB4011 je vidět, že SFP port jde úplně mimo switche přímo na CPU, což by i vysvětlovalo proč to funguje, a že problém bude někde v kompatibilitě Realtek switchů a VS. 

    RB4011iGSplus5HacQ2HnD-IN_181032.png.a68394f662b98793ee42dff3980fdc60.png

     

    Když to shrnu, tak nekompatibilitu asi způsobil FW na VS. Ale jelikož nevíme (a nikdy asi nezjistíme), co se ve FW VS změnilo, těžko usuzovat, jestli je problém na straně VS a nebo Mikrotiku/FW Realteku co se týče nějakých norem pro komunikaci.

  9. @sodekcz @Ondrej1

    Ahoj, mám nyní obdobnou konfiguraci - fw AR01.04.046.25_091322_7244.SIP.10.X1 a RB4011 (konkrétně RB4011iGS+5HacQ2HnD s FW 7.10) a tímto problémem vůbec netrpím. Je ale dost možné, že je to tím, že mám na místě SFP+ portu modul S-RJ01, který je propojen právě s VS. Takže pokud nechcete čekat na nový FW od VF a zároveň nechcete mít zařízení navíc, tohle by mohlo být elegantní řešení (pokud tedy SFP+ port nepoužíváte již na něco jiného).

  10. @Marek-26 Ale nikam, to je u rodičů. Já jsem stále v Plzni 🙂

    Ohledně tématu. Dostal jsem se zase k možnosti to trochu sledovat a kupodivu se vše asi vyřešilo samo. Resp. už služba jede tak, jak bych si představoval.

    Vyzkoušel jsem si pustil Ping Tracer přes tři hodiny vkuse s kadencí 10paketů/s a za mě dostačující výsledek (pouze 8 ztracených paketů ze skoro 117 tisíc) při běžném provozu (Eurosport, YT, WoT, ...).

    ping.thumb.png.012796b50863c77f97caa585cc46ac99.png

    Ohledně modemu, tak to v přehledu vypadá obdobně (hodnoty signálů, rušení apod.) - jediný rozdíl je, že jsem si všiml, že tam občas přeskočí LTE+, ale většinu času je tam LTE.

     

    @Ondra - Vodafone

    Přesně tento FW tam je - to bylo jedno z prvních, co jsem ověřoval. 

     

    Za mě děkuji za reakce, doufám, že tento stav vydrží a bude dlouhodobý. Já si ještě nastavil QoS na routeru za modemem a stabilita i při maximálním vytížení je naprosto dostačující, co bych od bezdrátového připojení očekával.

     

    Myslím, že vlákno se může označit jako vyřešené - byť se to asi vyřešilo vlastně samo. Díky!

  11. ·

    Edited by cervotoc
    překlep

    @retron díky za odpověď, zatím se do flashování fw od O2 nechystám, ale už jsem to četl jinde, že to lidi dělají...

     

    Ještě přikládám pokrytí vesnice frekvencemi - nevím teda nakolik je to spolehlivý údaj od Vodafone a jaké všechny frekvence zařízení podporuje, ale je zajímavé, že tam není to LTE+, když 1800 MHz tady je:

    4g800.png.6cf1030ed7d05707a47294d3d6984176.png

    4g1800.png.d490ec2d907e58f725a83ef4302f785f.png

    4g2100.png.2c01539279f88747c882b4ad9a484121.png

    4gltea.png.f3523226b882b49ae5ca9655ca72aba1.png

    5g2100.png.bf5ebfcdc0753497bc2df3eb31abb5c9.png

  12. ·

    Edited by cervotoc
    překlep

    Ahoj,

    jsou to dva dny, co mi technik nainstaloval na dům B2368-66. Vše se jeví v pořádku, ale při podrobnějším testování (a hraní online her) připojení jsem na razil na ztrátu paketů kolem 1% (měřeno pouze zatím přes ping).

    Co jsem zkoušel:

    • Speedtest https://www.speedtest.net/result/13965873929 a https://www.speedtest.net/result/13965938935 mluví jasně, že rychlost downloadu i uploadu je naprosto v pořádku. Zkoušel jsem to několikrát během dne a vždy obdobné výsledky. (možná latence při plném zatížení je poměrné vysoká, ale přisuzuju to technologii - při nastavení 90% rychlosti tarifu se latence téměř nezhoršila)
    • Prošel jsem v přiloženém HW (IDU) nastavení, vypnul Wifi a připojil kabel přímo k NTB. Pustil jsem ping na 8.8.8.8 na hodinu a žádným způsobem jsem nezatěžoval linku. Výsledek byl právě ztráta 1%.
    • Abych vyloučil problém s kabely (ať už mezi PC a IDU i IDU a ODU), zjistil jsem si IP adresu ODU a opakoval ping opět hodinu. Za celou dobu se neztratil ani jeden ping paket a odezva byla vždy <1ms i při zkoušení zatížení linky.
    • Dále jsem chtěl vyloučit problém cesty k 8.8.8.8, takže jsem si přes tracert zjistil další hop hned za ODU - což v mém případě vrátilo IP 10.10.171.61. Opět jsem opakoval ping test hodinu a ztráta 1%. 
    • Tudíž mi přijde, že problém je někde mezi ODU a druhou stranou (asi BTS?).

    Otázky:

    1. Je možné s tím něco vůbec udělat? (je to vlastnost technologie, nebo to může být chyba antény - ODU?)
    2. Všiml jsem si, že je FW starší než 3 roky, ale nenašel jsem novější - není něco novějšího?
    3. Můžete mi doporučit nějaký SW pro lepší diagnostiku ztrátovosti paketů?
    4. Je možné jednotku IDU nahradit nějakým vlastním routerem, např. Mikrotikem, který podporuje PoE? Co jsem se díval, tak existuje i verze B2368-A01, která jednotku IDU vůbec nepotřebuje, ale VF jí asi v nabídce nemá.

     

    Díky moc za každý podnět, který by to mohl vyřešit.

    PS.: Když hraju WoT, je tak ztrátovost paketů celkem citelná 😅

    Screeny z IDU:

    lte.thumb.png.0e27422b64c2f1f7bec96566a5d39346.png

    system.thumb.png.104c8e9c2ef798b0bb2041b67bea11b7.png

  13. Ahoj, jak píše Ritchy, tak i mně to celkem frčí. VS je v režimu bridge, vše ostatní vypnuté a viz screen, tak běží bez restartu už přes měsíc. Za VS mám Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN (ten není třeba restartovat, krom upgrade FW :D). Zkoušel jsem speedtest jak do Brna natvrdo, tak i automatický výběr do Klatov (z Plzně).

    Za mě spokojenost, i když ve špičce to někdy klesne na 200-300Mbit, tak upload je stále na 50Mbit, což je pro mě podstatnější.

    image.png.3e59a34b867a18c3d2ba92e4c1d59ec9.png

    image.png.6c0450a28d403cfc2195d1e7a2295553.png

    image.png.fcccd85a825773c7d8dadb3e4fa22f39.png

  14. petrmet: Počkat nemá vůbec smysl... sám jsem tohle musel řešil. Čekal jsem týden, čtrnáct dní... Napsal jsem dotaz na podporu. Odpověď přišla zhruba po týdnu, naprostá pomoc k ničemu, pouze mi papouškové poslali odkazy na stránky, kde to nefungovalo. Znovu jsem na jejich reakci odpověděl, do dneška nemám žádnou reakci (odpověď jsem posílal v pondělí 8. 11.). Zkoušel jsem volat na tu jejich infolinku, kde jsem se nedostal přes nějaký krok v automatu. 

    Takže nezbylo nic jiného, že jak idiot vyrazit na pobočku, kde mi po předložení OP poslali administrační kód k účtu. Pak jsem se dále doma ještě pral s tím, kam vlastně to číslo mám vložit, abych se přihlásil do Můj Vodafone. Nakonec se zadařilo a hned jsem si aktivoval přihlášení e-mailem/heslem.

     

    Takže doporučuji přeskočit tuhle šaškarádu a rovnou vyrazit na pobočku, ušetříš si ve finále čas i nervy.

  15. ·

    Edited by cervotoc

    Já teda nevím, ale pročítám si fórum Vodafonu v Německu a narazil jsem na tohle vlákno. Pokud jsem to dobře pochopil, tak jim to funguje, dokonce to můžou nastavit v modemu vzdáleně (zmiňují přímo Vodafone Station).

    Tak jak to tedy je?

  16. před 21 hodinami, Wlassek napsal:

    Už aby to bylo i u nás, začne další kolo točení modemů

    A bude to opravdu nutné? Vodafone Station má v datasheetu napsáno, že downstream je až do 4Gbit a upstream až 1Gbit. Chápu, že přes Gbit port to celé nepůjde protlačit (a bonding bude asi scifi), ale kdybych měl dvě připojené zařízení, tak by ten 2Gbit v součtu využít šel, což?

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.