Jump to content

B-hash

User
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by B-hash

 1. Od toho co jsem dnes v cca. 17:30 přišel domů mi každých několik desítek sekund na několik sekund úplně vypadne DOCSIS. Na Twitteru nějací 2 lidé píší, že mají více méně stejný problém, ale Vodafone jim odpovídá, že žádný problém neevidují a ať zavolají na zákaznickou linku. Jelikož nemám čas trávit hodinu na čekací hudbě, tak se radši zeptám, jestli má tady někdo takový problém, a jestli se to řeší.
 2. Myslím že to tak není. V síti rozdělovali pro standardní zákazníky jen /64 IPv6 adresy. Jediný rozdíl by měl být v tom, že Compal umí bridge a v tomto případě jsou ochotní přidělit 1 IPv4 nebo 4 IPv6. Alespoň to tak nějak bylo před pár lety.
 3. @svaricek2014Tím že na mé síti je teď nějaký provoz, tak to nelze brát jako úplně 100% výsledek, ale na úplně nevytížené síti to je u mě tak 930/50. Tohle je zatím nejméně co jsem naměřil (služba je ale zapojena necelý měsíc).
 4. B-hash

  Upload

  Já osobně bych měl mnohem radši 100/100Mbps, než 1000/50Mbps... Bohužel tady v domě žádnou optiku od nikoho nemám, ikdyž mi to bylo majitelem tvrzeno, když jsem se sem stěhoval. To že na DOCSISu 3.1 nejde vyšší upload mě překvapuje, měl jsem dojem, že byl vyvinut právě za účelem možnosti symetrického gigabitu. 1000/50 by mělo jít i na 3.0 ne?
×
×
 • Create New...