Jump to content

Vhb

User
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Vhb

 1. ZKUŠENOST S VÝPOVĚDÍ SMLOUVY

  Též mi to už lezlo krkem, poslal jsem doporučeně výpověď jak se píše výše a cca po týdnu se jim připoměl dotazem z MojeUPC, jak to vypadá s výpovědí. Přiznali, že ji dostali a sdělili datum ukončení smlouvy. Nebudu komentovat, proč lze službu zřídit po telefonu, ale vypovědět ji musíte poštou. Cca 14 dní po odeslání výpovědi volala příjemná paní a ptala se proč odcházím, hezky jsme si popovídali, ale zpátky mne nenalákala. BTW u UPC jsem byl 15 let, zažil časy pěkné i horší, celkově jsem byl spokojen - až do letošního nástupu VF.

  • Agree 1
 2. Zdravím všechny, cca 2 měsíce mám modem Arris (Vodafon Station, 1 Gbs).

  Jedenkrát/dvakrát za týden se stává, že vypadne internet a modem je třeba restartovat. Včera např. vypadla jen WiFi 2.4 GHz, při tom WiFi 5 GHz a LAN jely dál v pohodě, jindy vypadne vše. Přitom není v mé lokalitě žádný globální výpadek Vodafone/UPC, resp. na webu není uveden/hlášen.

  Máte prosím někdo podobnou zkušenost s modemem Arris nebo Compal? Při čistě domácím použití by mi to bylo šumák, ale při home office to kulantně řečeno zamrzí. 🙂 BTW co se týče dosahu a kvality signálu jsem s Arris spokojen.

  • Agree 1
 3. Dnes jsem byl na pobočce VF a tvrdili mi, že Vodafone TV poběží přímo na aplikaci ve smart televizi už od ledna 2021. Konkrétní typy operačních systémů/výrobců smart TV nevěděli.

  Můžete prosím potvrdit/vyvrátit termín spuštění té služby? Na jakých OS lze aplikace Vodafone TV očekávat - LG WebOS, Samsung Tizen, Android TV ... ?

  BTW ani na pobočce stále nemají jasno, jestli jsou s UPC jedna firma, nejlépe jim jde nabízet mobilní tarify VF 🙂

 4. Díky všem za odpovědi, vidím že to slučování UPC a Vodafone do jední firmy bude ještě běh na dlouhou trať.

  Že to nebude hned u technických věcí, jsem čekal. Ale že by po půl roce byl probém mít vše na jedné faktuře, to me tedy ve 21. století překvapuje.

  BTW když mám nově 1 Gbs internet, nebudu mít dvojí fakturaci a dražší služby už teď? S tím se mi operátorka jaksi nesvěřila 🙂

 5. Zdravím všechny, jsem léta u UPC (net+TV) a od jara se stále častěji opakují problémy s Mediabox Kaon KCF-700, který zamrzne při a/nebo po sledování zpětného zhlédnutí, řeším to restartem, což je otravné. Měnil jsem nedávno modem (odkpoupený starý EPC3925 začal odcházet) a nyní mám pronajatý nový Vodafone Station 1 Gbs. Mediabox se zatetelil blahem, začal se sekat častěji, a to jak při zpětném zhlédnutí, tak při sledovaní TV v reálném čase. Také se začal sekat častěji Horizon Go v prohlížeči na PC, i když to není tak časté jako u Mediaboxu. Předpokládám, že UPC alias Vodafone by mi Mediabox po zavolání vyměnil, ale nemyslím, že to problém vyřeší.

  Uvažuji proto o přechodu na Vodafone TV s novým set-top boxem. Ale tam mám hned dva jiné problémy: Vodafone TV zatím neumí zpětné zhlédnutí na prohlížeči v PC a pro druhou TV v domácnosti je potřeba pořídit (a měsíčně platit) druhý set-top box (nyní druhá TV jede na odkoupený CA modul).

  Víte prosím, kdy bude možné sledovat Vodafone TV v lokalitě Plzeň:

  • na TV přes aplikace na systémech LG a Samsung
  • na druhé TV přes CA modul
  • v prohlížeči na PC

  Předem díky za odpovědi

×
×
 • Create New...