Jump to content

foa

User
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by foa

 1. Mě klesla rychlost na 150(300) ale upload zůstal 20Mb/s, restart modemu zatím neproběhl (poslední 7.12.) 🤔
 2. Tak asi k tomu byl email nebo zpráva v MyUPC, nebo to někdy v noci restartovali všem, fakt si nepamatuju co bylo před 5 lety. Podstatné je, že to šlo bez SMS a pro všechny. Řešilo se to i zde na fóru:
 3. Tak jak už zde někdo psal, bývaly prázdninové akce se zrychlením internetu a to proběhlo automaticky, nic se nepotvrzovalo o nic se člověk nestaral. https://www.pcdays.cz/2015/06/upc-na-prazdniny-opet-zrychluje-internet-vsem-svym-zakaznikum/ "K tomu, aby jste surfovali rychleji vám stačí jen kdykoliv během prázdnin restartovat modem. Akce začíná 1. července a končí posledním dnem prázdnin, tedy 31.8. 2015. Ke zpomalení na původní rychlost dojde automaticky. Tato akce se opakuje již druhým rokem"
 4. Dřív se nic potvrzovat nemuselo, prostě to zrychlili a hotovo a nevidím problém poslat zákazníkům informační mail, že to na měsíc zrychlují. Takže ne, stále mi to nepřipadá jako logický krok.😋
 5. Tady jsou podmínky akce. Taky nerozumím tomu, proč bychom něco měli potvrzovat SMS, dřív byli akce pro všechny. "Zrychlení je zdarma" - "Cena SMS je zpoplatněna dle ceníku operátora, kterého zákazník využívá" 😆 https://www.vodafone.cz/podminky/nabidky-a-akce/podminky-vanocni-nabidky/
 6. Tak zase výpadek🤦🏻‍♂️ Předpokládaný termín opravy: 24.10.2020 1:00:00 Vážený kliente, omlouváme se za výpadek ve Vaší lokalitě z důvodu výpadku v dodávkách elektrické energie v místě, kde se nachází naše technologie pro distribuci služeb. Aktuální informace k výpadku naleznete vždy na této stránce.
 7. Ano, nahlášena byla až ve 21:00. Před pár minutami to zprovoznili.
 8. Od zhruba 20:30 nefunguje internet, na lince hlášení poruch to už 45 minut nikdo nebere, jen posloucham tu jejich debilni melodii dokola. Za 10 let u UPC jsem tohle ještě nezažil, super služby 👍🏻
 9. Moje chyba, Adblock 🤦🏻‍♂️😊 Zase jsem o něco chytřejší, přeji všem hezký den😉
 10. O tom, že se zase budou prodávat zařízení nevím, proto jsem se divil. Na stránkách UPC teda nikde (minimálně na úvodní straně) informaci o tom, že nejsou aktualizovány nevidím. A ano měli by stránky upc.cz přesměrovat na vodafone.cz, když jsou teda informace na upc.cz neaktuální. P.S. hlavně v klidu, nechci vyvolávat žádný flame 😄, stejně jim na gigabit prdím, když nefunguje bridge mode.
 11. To teda, na stránkách upc.cz mají stále jen 500Mb/s a o gigabitu ani slovo🤦‍♂️😆
 12. Vtipný je taky jejich nový ceník, kde jednou uvádějí cenu gigabitu 899Kč a celkovou cenu s pronájmem modemu 999Kč a ve speciální nabídce od 13.8.2020 mají cenu 999 Kč (v poznámce teda mají, že cena zahrnuje pronájem přijímacího zařízení (modem) ). Pokud tedy nechtějí prodávat modemy, tak proč nám všude uvádějí ceny pronájmu? Co se nám tím snaží sdělit? Že zaplatím 1200 ročně za ten jejich šmejd?😂 Jestli platím 999Kč za internet nebo 899Kč + 100Kč mě může být v současné situaci úplně jedno.
 13. 999Kč za 1Gb/s oproti 929Kč za 500Mb/s nevypadá tak hrozně 🙂 https://www.vodafone.cz/internet/?promo=cbu:hp:promobox3:default:fix
 14. Až mě odpojí modem, budu problém řešit, zatím na ně kašlu 🙂
 15. Volal jsem s technickou podporou a operátor mi řekl, že mě nikdo nemůže donutit k výměně modemu. Ať je prý pošlu dop....e a dokud mi funguje koupené CISCO EPC3208, ať ho neměním. Také dost kriticky hovořil o Compalech, byl jsem překvapen jeho otevřeností 🙂 Takže bych čekal jak se bude situace vyvíjet a jestli časem bude VF nabízet odkup, případně něco, v čem není Puma 6. Nenechat se do ničeho přemluvit (pokud nepotřebujete nový HW na 500Mbit 🙂 ).
×
×
 • Create New...