Jump to content

Strejda

User
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Strejda

 1. Lze tu nabízenou výměnu STB naopak odmítnout a nechat si stávající HD Mediabox, abych se vyhnul těm zde uživateli popisovaným nepříjemnostem a zhoršení kvality služby, s kterou jsem aktuálně spokojen? Například nemožnost používat nadále jeden ovladač "Samsung One Remote Control" či si seřadit oblíbené programy bych vnímal jako skutečně dost zásadní zhoršení UX. A skutečně je i u ostatních uživatelů také horší kvalita obrazu (horší DVB-C tuner v novém STB?), jak tady zmiňuje uživatel Chally74?
 2. Na pevné lince UPC se SMS na displeji bohužel nezobrazí.
 3. Protože balíček RUSSIA je možné objednat zdarma ke službě KOMPLET+ (nebo původní službě SUPREME), viz poznámka u tohoto balíčku v ceníku služeb https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik.pdf
 4. To já taky. Pokud je ale mám dál hledat na upc.cz, pak nechápu ten pop-up říkající, že aktuální nabídky najdu na webu Vodafone.cz, kde ale nejsou. Nic víc, nic míň.
 5. Kde mám hledat aktuální nabídku služeb v bývalé síti UPC, nyní Vodafone? Na webu www.upc.cz vyskakuje pop-up okno, že tento web již nebosahuje aktuální nabídky a mám přejít na web Vodafone. Na webu www.vodafone.cz ale zase marně v menu hledám nabídku tarifů pro pevnou linku (dříve UPC Telefon).
×
×
 • Create New...