Jump to content

Jachym

User
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jachym last won the day on March 26

Jachym had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Vodafone Box
 • Place of subscription of Vodafone services
  Ostrava

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jachym's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

7

Reputation

 1. Tak po třech měsících testování už docela začínám být násrany. Zvuk je u každého programu jiný. Dokonce mi přijde,že tam proběhla aktualizace a je to horší. Na televizi 4K mám úplně vybledlé barvy pokud mám box na 4K a jak dám na jiné rozlišení, tak je to hned lepší ale pokud zapnu Netflix, tak zas nemám 4K. To je otřesné to pořád měnit. Jinak jsem si zvykl na prostředí a nic proti nemám.
 2. Dnes jsem si všiml poměrně zásadní věci. Když mám režim setoboxu na 4K, tam mám takové tmavší barvy při sledování TV ( vybledlé) v Netflix je to naopak v pořádku a přehrává se 4K HDR. Zkusil jsem přepnout setobox na 1080p a hned mám obraz v pořádku, plné barvy i při sledování TV ale když zapnu Netflix, tak zas nemám 4K. Doufám, že to je jen nějaká chyba protože nechci pokaždé přepínat režim setoboxu. Máte obdobnou zkušenost ? Můžete to prosím někdo otestovat na své TV ?
 3. Tak po týdnu testování můžu za sebe říct, že jsem hodně spokojen. Ale jako každý zákazník mám pár postřehů na změnu. Nejvíce mi vadí přepínání programů, jsou tam náhledy. Ty ale zdržují celý systém a musím klikat pomalu. Osobně bych náhled načítal až když na daném programu budu stát delší dobu. Případně mít možnost volby. První 2 dny jsem byl docela naštvaný. U programu je taková "lišta" která ukazuje kdy začal pořád a kdy končí ale je to tak malé, že to ani nejde rozeznat. Je to docela škoda protože tohle je super funkce. Mám 4K TV s úhlopříčkou 165cm a klidně bych zvětšil písmo. Tato možnost chybí. Názvy programu nebo pořadu jsou prostě malé. Super jsou aplikace jako Netflix. Jede 4K i HDR. Ocenil bych ještě Spotify a HBO GO a je to dokonalé. Aplikace v telefonu spolupracuje s TV. Opět rychlé přepnutí nebo nahrávání. Chybí ale podpora pro Chromecast. Mám TV v kuchyni a tam jsem to využíval a teďka nemůžu 😞 Pouze 1x se mi setobox zasekl u Netflix ale jinak reaguje rychle a bez opoždění. Hlasové ovládání je nejlepší. Řeknu název programu a mám přepnuto. Přesné a rychlé. Při vypnutí setoboxu se vypne TV a naopak. Samozřejmě může někomu chybět něco nebo má jiný názor ale to co obsahoval box UPC, tak nemůže konkurovat Vodafone TV. Sice nahrávky zůstávají 90 dní a u exUPC jsou uloženy v boxu ale tohle vůbec neřeším. Ale jinak má box Vodafone více funkcí a stabilnější provoz. Doufám, že budou prostředí vylepšovat nebo prodávat aplikace. Dnes je konkurence vysoká.
 4. Ano, vše zůstává za původní ceny. Měsíc před převodem dostanete e-mail, kde budou instrukce a také jsou zasílány SMS zprávy o průběhu migrace. Musím uznat, že to Vodafone komunikuje výborně a veškeré informace jsem dostal včas a to buď e-mailem nebo textovou zprávou. Dokonce hned další den po instalaci jsem dostal SMS, zda je vše v pořádku.
 5. Dnes jsem vyzkoušel a internetový kabel jsem vypojil a TV funguje stále. Jen vypadnou online služby, takže moc nerozumím komunikaci viz výše. Já box mám a mám to vyzkoušené. Dále jak jsem již psal, tak box má i WiFi a není potřeba tahat kabel. Zatím testují 3 den a žádný problém jsem nezaznamenal a jsem spokojen. Ono se vlastně nic neubralo oproti předcházejícímu setoboxu. Spíš má funkce vylepšeny. Zpětné přehrání o dost rychlejší a téměř okamžitě i start setoboxu.
 6. Zdravím, tal dnes box ráno vyměněn. Musím říct, že jsem docela spokojen. Box vypadá lépe. Umí WiFi ale technik to připojil klasický kabelem, mám modem hned vedle. Prostředí je plynulé. Ovladač automaticky zapne TV i vypne, což je super. Jeden ovladač ovládá i další zařízení ( android box Xiaomi ). Obraz je pocitově kvalitnější. Zvuk je prostorový 5.1 ( mám domácí kino ). Super je ovládání hlasem, řeknu název programu a mám přepnuto ( je to rychlé a přesné ). Co mi vadí je přepínání programu, to je docela zdlouhavé protože se načítá i obraz daného pořadu ( škoda, že nelze náhledy vypnout ). Dále pro 4K tv jsou nahledy, takové neostré a myslím, že prostředí chce ještě doladit. Každopádně mně zajímá kvalita obrazu a né prostředí. Věřím, že se to časem ještě doladí. Super jsou aplikace jako Netflix, HBO, Filmbox. Vše v jednom. Celkově jsem spokojen a pro mé potřeby je to dostačující. Uvidíme při delším používání.
 7. Já mám aktuálně internet 150 + TV komfort + HBO balíček + HD DVR box za cenu 590 Kč. Srovnaval jsem konkurenci a na tuhle cenu se aktuálně nedostanu. Co myslíte, je cena dobrá nebo se dostanu i níže ?
 8. Pro info přidávám PrintScreen. V březnu bude probíhat výměna
 9. Ahoj, tak dnes dorazil e-mail k převodu pod Vodafone TV. Informace jsou jasné a s dostatečným předstihem. Dokonce jsem dostal e-mail,SMS a dnes další e-mail s přesnou částkou. Každopádně jsem překvapen, že si účtují za setobox a modem. Standardně to má být v ceně služby a já to mám za 70 a 29 Kc. Konečná cena je stejná ale domníval jsem se, že nebudu za pronájem platit. Přece jen jsem využíval prémiový box od UPC za poplatek a teďka budu mít stejný setobox a modem jako ostatní. Uvidime....
 10. Bude v ČR dostupná aplikace pro Android TV, skoro rok to šlape v SK ? Nějak nechápu v čem je zádrhel ? Jak to vidí UPC. Končí mi smlouva a pokud nebude aplikace k dispozici, tak pravděpodobně přejdu na IP TV Kuki, službu testují už 14 dní a zatím pecka, rychle přepínání programů, setobox od UPC je oproti tomu nepoužitelný
 11. Dobrý den, prosím o radu. V aplikaci Horizon v mobilním zařízení jsem si nahrával vzdálené pořady na setobox( cihla). Když jsem ale klikl na pořad, tak mi aplikace hodila chybu a pokud se podívám do nastavení, tak tam nemám ani setobox přiřazeny. Účet jsem odhlásil a přihlásil ale není to funkční. Máte s tím někdo zkušenosti ?
×
×
 • Create New...