Jump to content

jan

User
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Compal7465LG-LC
 • Place of subscription of Vodafone services
  Cheb

jan's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dobrý den. Dnes mi přišla SMS zpráva na UPC. Tedy přečetl mi ho automat z nějákého tel. čísla. Avšak jsem z toho nebyl moc rozumný a opět přehrát to nešlo. Lze nějak se dostat k této zprávě, abych si jí mohl opět přehrát? Děkuji
 2. Děkuji. Ano včera mi to napsalo, že nemohu se dívat na jiný program a přitom nahrávat. Jednou to šlo, byl jsem asi ve stejném multiplexu.????
 3. Dobrý den . Tak už mám týden nový set top box od UPC , ten jednodušší ne s WiFi. A mám takový dotaz. Občas se mi stane, že se box zapne, pak zase vypne apod. Je to v pořádku? Mám aktivovaný rychlý start. Tak to s tím asi má něco společného. Ale , co ještě nevím. Mužu nahrávat. Dejme tomu z ČT1 HD a přitom koukat na jiný pořád? Či poslouchat rádio? Mám pocit , že v době nahrávání jsem mohl přepnout pořad. Také mi udivilo, že set top box nahrává a přitom je jakoby vypnutý. Svítí jen čas.
 4. Mám obavy, že to je rozdělené a že to bude v síti na jiné větve.
 5. Tohle mi bohužel dělá problém, kabel tam nejde- je to moc daleko, ale vedle mám android box. A ten je WiFi a umí to a dobře 🙂
 6. Ne ne Conaq se jmenuje. Koupil jsem ho před lety v Německu. Dnes jsem si objednal od UPC set top box. Nejspíše Kaon. Tak doufám, že bude splňovat vše , tak jak jsem měl u starého ( rozbitého z Německa) Kartu bych měl tedy nejspíš dostat uz v něm. CA modul , co jsem měl v Německem Conaq mohu dát do televize , co to podporuje, dřív jsem to v ní měl v kuchyni. Mám si dát na něco pozor u tohoto boxu. Jako třeba nedělat aktualizaci apod? Mám pevný disk 500 mb bez napájení. A 1 gb s napájením. Asi bude vhodnější použít ten menší ač bez napájení, tedy jen z USB?
 7. Dobrý den. Měl jsem léta set top box conaq a vše v pořádku. Dnes se mi rozbil přestal přijímat signál. A chtěl jsem se zeptat, chtěl bych nějaký , do kterého mohu zasunout kartu od UPC. A aby to mělo přípojku na pevný disk. Ten mám ze starého. Mohl jsem dát nahrávat programy. Vše v HD kvalitě. Bylo to alespoň nějak stabilní. Aby dělal , co má a o nic jsem se nemusel starat jako u starého Conaq. Předem děkuji za nápady.
 8. Dobrý den. Dnes jsem obdržel modem Compal7465LG-LC. Při připojení problikla na něm íkona telefonu a wifi. Ale pak vše zmizelo a svítí jenom, že je zapnutý. Všechny funkce mi fungují - wifi, telefon. Je to tak tedy správně? Děkuji.
 9. Ne na tomto android google chrome to nefunguje. Píše došlo k chybě. Ne na tomto android google chrome to nefunguje. Píše došlo k chybě. Jinak mám X95 Pro s android 6 a Horizon funguje.
 10. Tak mi bylo řečeno toto :Dobrý den, žádné podobné chování neevidujeme. Vyzkoušejte pozorovat a v případě nutnosti nás kontaktujte. Přesto to včera šlo bez problémů.
 11. Dobrý den. Mě teď Horizon go hlásí po zapnutí - služba nedostupná. Musím se odhlásit a znovu přihlásit pak to funguje. Dělá to ještě někomu?
 12. Tak jsem si koupil x95 pro box. Je s Android 6 a čipem 905x. Horizon Go funguje.
 13. Já si koupil totiž M18 Beelink. Má anténu a tak mi jel. Mám silné zdi. Horizont, ale házel tu chybu a nejede na tom starším čipu. Problém byl, že mi po vypnutí už nefungoval, tak jsem ho vrátil a hledám jiný...
 14. A jak je to u tohoto boxu s dosahem WiFi. Četl jsem, že asi nic moc. Také by měl být o něco pomalejší než starší čip 905. Dá se udělat aktualizace přes internet? Děkuji.
 15. Dobrý den. Rozchodil se Horizon Go po aktualizaci aplikace na zařízení Beelink? Měl bych o toto zařízení zájem. Popřípadě, jaké ma toto zařízení dosah wifi? Děkuji.
×
×
 • Create New...