Jump to content

ProkopMlejnek

User
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ProkopMlejnek last won the day on February 24 2021

ProkopMlejnek had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Fiber Business 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Business Start
 • Vodafone devices
  CA Modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Postoloprty

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ProkopMlejnek's Achievements

Level 3

Level 3 (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/cez-ma-zajem-o-vodafone-40351765 Hádám, že se opět brzy budou měnit krabičky. 🤣 😂 🤣
 2. Někde jsem tady na foru četl, že Vodafone od UPC Horizon Go neodkoupil, to znamená, že až bude sloučení zcela dopečené, tak Horizon Go zcela zanikne.
 3. Děkuji Vám za jasnou odpověď. Takže jdu do CA modulu (a pak následně vlastní STB), pokud ho tedy ještě budou dávat a nebudou dávat jenom Vodafone krabičku.
 4. Formát jedno není. A jak slyším box, mobilní aplikace, tak mi vstávají vlasy hrůzou na hlavě. To mi připomíná NetFlix, kde slibují, že si nahrávku můžete bez problémů stáhnout/uložit, ale už se jaksi nezmiňují, že se dá přehrát jenom v jejich NetFlix aplikaci.
 5. Jde o to, v jakém formátu se to bude na tom cloudu uchovávat a jestli to půjde přehrát bez problémů na příklad na PC, nebo se to bude ukládat zakódované a půjde to přehrát jenom přes Vodafone box. Tam je problém, že přes to nejde zpětné zhlédnutí - až sedm dní zpět a neumí videotéku, jako přes HD Media Box, takže když mi nějaký zajímavý pořad uteče, tak mám peška. A nevím, jestli se přes to dá do předu vybrat pořad, který si chci nahrát, nebo u toho musím sedět jak Standa Trotl.
 6. Zdravím, jestli to dobře chápu, tak už nebude HD Media Box, ale nějaká Vodafone krabička, ke které nepůjde připojit externí disk na nahrávání ? Je tedy lepší si objednat jenom CA modul do televize ? A nahrávat na disk, který bude zapojený do televize. A nebo případně dát CA modul do vlastního STB. Ale u něj zase nebude fungovat zpětné zhlédnutí ? Změny jenom k horšímu 😞 Budou vůbec dávat ještě CA moduly ? Aby si nedali podmínku, že všechno pojede jenom přes Vodafone krabičky, aby lidi nemohli nahrávat. P.S.: Mimochodem včera ještě fungovala stránka UPC.cz a dnes už nejede.
 7. Díky za reakce. Já si to určitě radši nechám vybudovat technikem od Vodafone/UPC.
 8. Dobrý den, chci se zeptat, když bych si nechal zavést UPC kabelovou televizi a doma ji provozoval na dvou televizích, jak by to bylo provedeno technicky ? Pokud bych v bytě měl rozbočovač a z něj napojené dvě televize, nedošlo by tam k poklesu kvality ? Nesnížil by se bitrate ? Jde každou tu TV napojit přímo bez rozbočovače ? Dělá se to standartně ? U jedné televizi budu potřebovat HD Media Box, ta druhá stačí strčit kartu přímo do televize.
 9. Díky za odpověď. Pronajmul bych si tedy CA modul, ten by mi dal technik do televize a pak, až bych si koupil nějaký vlastní receiver, který podporuje vložení CA modulu, tak už bych si tam ten modul do toho receiveru dát sám, nebo to vyžaduje přítomnost technika ? Protože když bych neměl zase nějaký ten receiver, nebo MediaBox, tak bych si zase nemohl nějaký ten pořad nahrát. Nebo nevím, jestli to jde nahrávat na externí disk, který zapojím přímo do TV Samsung. Normálně přes signál z antény pořady takto na externí disk, který je zapojený do TV, nahrávat jdou, ale nevím, jestli to tak funguje i u kabelovky.
 10. Dobrý den, chci se zeptat, jestli History Channel HD se vysílá přes UPC v 1080p ? S pozdravem, Prokop Mlejnek
 11. Dobrý den, mám dotaz, jestli při používání MediaBoxu bude možné používat na ovládání televize standartně TV ovladač, nebo má MediaBox vlastní ovladač a musí se TV ovládat přes něj, podobně jako když si pořídím SetTopBox. A potom, jestli si sám můžu případně nahradit MediaBox nějakým vlastním přijímačem, že z MediaBoxu jenom přehodím CA modul. S pozdravem, Prokop Mlejnek
 12. Díky za odpověď. Takže pokud bych měl vlastní set top box, tak by ho museli technici spárovat s tím CA modulem a Smart kartou. Pokud bych měl set top box od UPC, tak už je to udělané dopředu. Prosím ještě o odpovědi na další dotazy: Omlouvám se, že jich je tolik. Dá se nahrávat na set top box podle televizního programu ? Tzn zaškrtnu si v TV programu co chci nahrát a samo se mi to nahraje ? Nebo u toho musím sedět a zapínat ručně ?
 13. Děkuji Vám za odpovědi. Já tomu pořád nerozumím. Takže je možné nekodované nahrávání pouze na vlastním set top boxu a je možné nahrávat pouze jeden program a ne víc najednou ? Ten CA modul a dekodovaci karta to uz je dohromady ?
 14. Dobrý den, jaký ten set top box si mám koupit teď, když tento Ariva 253 Combo už se nevyrábí ? https://www.omko.cz/ferguson-ariva-253-combo-dvb-s2-dvb-t2-dvb-c-cerna/?gclid=EAIaIQobChMIpdjtrKy54gIVhZ3VCh1vmQEfEAAYASAAEgKc1vD_BwE Dá se nahrávat i více pořadů najednou ? Dá se nahrávat ručně ? Že si navolím čas nahrávání a konec nahrávání ? Vydá mi UPC dekodovací kartu a CA modul bez problémů, nebo budou mít kecy ? Když bych si pronajal ten jejich set top box Kaon, nebude to mít vliv na kvalitu nahrávání a bude se to nahrávat nedekodováně ? https://www.upc.cz/televize/doplnky/hd-mediabox/
 15. Díky za informace. A to jim mám teda hádám asi mám říct při objednávce, že chci místo jejich set-top-boxu ten CA Modul a dekodovací kartu ? Protože při objednávce online, nevidím možnost vybrat modul a kartu. Je tam jenom přednastaven ten set-top-box.
×
×
 • Create New...