Jump to content

Kema

User
 • Posts

  243
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  4 GB
 • Vodafone television
  Start
 • Vodafone devices
  Technicolor
 • Place of subscription of Vodafone services
  Krupka 1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kema's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Nejde. Tedy takto - připojím se, ale otevře se první nabídka Menu - Stav - a další nabídky již procházet nelze. Po resetu (lépe delším odpojením od napájení) to zase jde.
 2. Ahoj. Tak dnes jsem opět potřeboval nastavit něco v menu rourtu a jsem tam kde jsem byl na začátku. Sice už vím jak to napravit, ale to je takové nepraktické řešení. Spíše bych chtěl vědět proč se toto děje a příčinu se pokusit napravit.
 3. Tak sláva. Reset jsem držel asi minutu a pak jsem modem také nechal odpojený nejméně 10 minut. Už se mohu pohybovat v menu. Děkuji MOC za pomoc.
 4. Nepomohlo. Také od Chrome dostávám hlášku že bylo vyzrazeno heslo a abych zkontroloval uložená hesla. Jenže jak heslo změním když se na tu nabídku nedostanu, že .....
 5. Dobrý den. Mám modem Technicolor TC7200. Přihlašovací údaje mám admin admin. Do modemu se na PC dostanu (192.168.0.1) a zobrazí se mi stránka Stav - Systém. Po kliknutí na jakoukoliv další volbu se stránka zavře a vypíše se hláška Tento web není dostupný Připojení bylo resetováno. Zkuste: Zkontrolovat připojení Zkontrolovat proxy server a firewall Spustit Diagnostiku sítě systému Windows ERR_CONNECTION_RESET Stejně se to chová i na mobilu nebo tabletu. Já potřebuji nastavit Wi-Fi ale nemohu se tam dostat. Zkoušel jsem modem i na několik minut odpojit od napájení a v PC jsem pročistil historii a vypnout i Firewall. Modem je můj. Odkoupený. Neblokuje mi to Vodafone? Díky. KEMA.
 6. Změna na bridge mi nepomůže protože mám na routru Technicolor všechny RJ-45 obsazeny na domácí síť. Ale vyzkouším to vypnutí přes noc.
 7. Ahoj. S UPC jsem před rokem uzavřel smlouvu na Fiber 40/4. Přes prázdniny mi to zvedli na 120. Teď mám stále 130/8 Asi je to od nich jako dárek za věrnost, ale aby pak nechtěli více peněz.... http://www.speedtest.net/my-result/4677044587 Kluci, jak donutím ten Technicolor aby mi změnil IP adresu ?
 8. Ahoj. Tento modem-router mám už asi 3 měsíce. Mám na něj napojen Dreambox 800 HD, pak své stolní PC a gigovej switch na kterém je druhé PC + další dvě zařízení. Na Technicoloru jsem tedy využil 3 LAN porty. Včera mi se mi během práce najednou odpojil můj PC od sítě. Vše ostatní fungovalo, takže jsem nevěděl co se děje. Myslel jsem že nastal nějaký problém ve Windows, takže jsem si stáhl USB Linux, nastartoval PC z flešky a dostal jsem hlášení že Ethernet 0 se nemůže připojit. Prý by to mohl být vadný UTP kabel, takže jsem připojil nový ale diody na integrovaném síťovém portu (na desce ASUS) ani neblikli. Moc jsem to neřešil a druhý den jsem si koupil novou PCI síťovku v domnění, že ta na základní desce odešla do křemíkového nebe. Jenže nešla ani ta nová, takže jsem bádal a bádal až jsem přišel na to, že na Technicoloru jsou nefunkční LAN porty 2 a 4. Liché 1 a 3 jsou OK. Takže asi reklamace - ještě že ho mám v pronájmu. Nevím co se mu stalo, ale internet vypadl během práce, takže nemohlo dojít k nějakému napěťovému šoku při zapnutí či vypnutí. Jsem s ním tedy nespokojen.
 9. A jak se to pak vrátí zpět? Já to vyzkoušel a nyní se nedostanu do modemu abych změny vrátil do původní hodnoty. AHA - Resetem vzadu na modemu
 10. Ahoj. Pokud u tohoto modemu zapnu Wi-Fi a zruším zabezpečení - tedy může síť využívat každý kdo se připojí, jak zjistím kdo je momentálně připojen? Je to vidět někde v systému modemu (routeru) ?.
 11. Myslíte že mezi ty "horší" patří i AB CRYPTOBOX 550HDC ? Uvažuji totiž o jeho nákupu.
 12. Jestli to nebude tím, že je zvolen jen analog. Já to taky tak mám. Mohu vybrat automatické hledání jen analog nebo jen digital a nebo oboje.
 13. Já nejsem jen uživatel Dreamboxu. Mám i HD-Box. Pravda je že obrazový výstup u těchto dvou značek je dost rozdílný. Dreambox je na tom o hodně lépe Technisat jsem také vlastnil, ale to byl SD. Důležité u kabelového boxu je hlavně bezchybná spolupráce s CA modulem od UPC a možnost připojení buďto interního HDD nebo externího s vlastním napájením.
×
×
 • Create New...