Jump to content
V úterý 3. 8. dojde v časných ranních hodinách k plánované odstávce fóra. Uděláme vše pro to, aby bylo fórum opět funkční nejpozději v 6 hodin.

fanfán tulipán

User
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  TV
 • Place of subscription of Vodafone services
  Pardubice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

fanfán tulipán's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

5

Reputation

 1. Pošli mi odkaz na "toho" od "koho" to chceš změřit. A nevymýšlej hovadiny, protože nemáš už co říct a nevíš, jak se z toho vykecat. Pusu brouku. Tak od Evzena asi nic. Nemá co dál napsat. Adolf se také neozval...Ádo, vypruď zas nějaké své moudro.!!!😁
 2. Určitě, a dodám další: Fakt ještě musím dál něco dokazovat? Potřebuješ další?
 3. Adolfe, uvádím na tvé přání: Tak Ádo, co ty? Ukaž výsledek měření a nemlať jen tak hubou! Kolik máš u VF? 950/50 Mbit za 999Kč? Buď konečně frajer a pochlub se!
 4. Ano, přesně tak. Od VF mám TV, ale už ne net, který stál za vyližprd*l , takže jsem přešel ke konkurenci. A proto jsem na diskuzním fóru VF, od kterého mám TV. Máš s tím problém?
 5. Též jsem odešel. Souhlasím s tím, co píšeš. Seš v Bruxu nebo v ČR, Ambassadore? Po telefonu, nebo přes net uzavřeš v ČR smlouvu na VF, nebo jinou sr*čku, nějakou půjčku, během pár sekund, ale když chceš odejít, to musíš psát a hodně dlouho prosit! Asi seš Ambassadore trochu mimo. A proč by mu někdo v Plzni nemohl dát lepší nabídku? V Pardubicích mi ji před půl rokem dali . Sice ne za 95 Kč, ale 449 Kč mám stálou rychlost 650/250 Mbit. Blíží se tomuto VF? Ani zdaleka!
 6. Vyplnit přiložený pdf, zaslat doporučeně na adresu: Klientské centrum Vodafone, P.O. BOX 53, 130 11 Praha 3. Výpovědní lhůta běží od 1. dne následujícího měsíce, kdy byla žádost přijata. (ve skutečnosti by ti během nejdéle cca tří týdnů od odeslání žádosti mohli zavolat ) Až zavolají, zvednout telefon a domluvit se s nima. Hotovo !! (Buď skončíš, nebo tě uloví na "osobní" nabídku. Uvědomit si, že je to velice jednoduché a pro příště se vyvarovat čtení příspěvků od dementů, kteří nepochopili prvotní otázku: .a krmí tě nesmysly o tom, ve které ulici bydlí, že oni to maj taky , ale jenom na mobilu a jejich manželka "víše" to má na wifi a že vyměněj kanál na Chrome a dál něco o bluetooth a 2,4..... Prostě DEMENTI !!! Výpověď Vodafone.pdf
 7. Stando! Stando, jsi tam?! Je tě třeba! Musíš napsat na VF, že tam mají špatné údaje, ať jim to někdo řekne! Mají tam velké "B" a to je přeci špatně, tak s tím něco dělej !!!
 8. Já si myslím, že je potřeba říci Standovi, že "tulipánovy" se píše měkké i. (3.pád) Ale usnu kvůli tomu.🙂
 9. Po několika letech u UPC/VF jsem zrušil službu trapného internetu u této firmy a u jiného poskytovatele mám za 449.-/měsíc rychlost 650MB Download / 250MB Upload v optice.
 10. No nic, píšeš píčoviny, ač jsem s tebou chtěl dát i řeč, upouštím od toho. Někde jsi asi vyčetl o něčem , jako je bitrate. Jó, seš super. Bitrate není vše. Kódování videa, třeba H263, H264, H265 ti nic neříká, viď? Hele , kámo, v poho. Čum na Italy Na 80cm, a měj se fajn. Jen už proboha nešiř své názory.
 11. Marku, ty tu fakt chceš řešit UHD s telkou 82 cm?
 12. notiziaujistuji te, že rozdíl mezi HD a kvalitním 4K je vidět i na obrazovce od 80cm. marek-81 - Ujišťuji tě, že na 165cm 4K panelu Panasonic s rozlišením 3840x2160 rozdíl mezi HD a UHD při sledování ze vzdálenosti 3m nevidíš. V tom naprosto souhlasím s notizia. Stejně jako s tím, že UHD je marketingový výstřelek výrobců, aby prodávali čím dál víc panelů. Stejný výstřel mimo bylo i 3D. Super a paráda, v roce 2009 byl Avatar ve 3D, tak si všichni kupte 3D TV a pokud možno, tak aktivní... Kde je 3D teď? ...Sakra, nějak nám vypadl prodej, tak 3D nahradíme 4K, lidi hrozně žerou když má náš produkt nějaké číslo a za ním písmeno, a i když to je úplná blbost, tak to 4K uděláme i na malých úhlopříčkách. Budou stát málo, ale blbečci si je koupí, protože to je IN. Běžné tv stanice v tom nevysílají, protože vědí, že to bude stejná bublina jako 3D, ale těch blbečků je tolik, že nám zajistí příjem z prodaných přístrojů na pár dalších let, než je přesvědčíme, že 16x lepší je 8K! Italové ve 4K jsou určitě úžasní, ale na 80 cm úhlopříčku ti stačí 1280x720 a máš obraz jak brus. Taky je velice znát, když máš na 6 palcovým displeji na mobilu 4K a díváš se na Italy.... To se nedá srovnat !!! Máš už?
 13. Aháá, tak takhle to je. Od začátku května... ... Změny loga jsem si všiml až dnes a jsem si jist, že ještě před týdnem jsem na TV v předvolbách měl Československo/B2Can a i ta loga tomu odpovídala. Záhada... Mně asi změnili loga až dnes.
 14. Tak jsem se chtěl dneska večer podívat na Československo/Be2Can na film Sokolovo a zjistil jsem, že se dívám na film Sokolovo na +Film Europe. Nějaké nové info?
×
×
 • Create New...