Jump to content

Katoda

User
 • Posts

  1,515
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Katoda

 1. No obávám se, že ne. Já jsem zase využíval toho, že do cihly se kvůli vestavěnému modemu vede kabel ze zdířky DATA, takže jsem zdířku TV využil k naladění DVB-T (i kvůli regionálním programům, které jinak v DVB-C v naší oblasti nejsou), popř. i nekódovaných programů DVB-C, na kterých funguje HbbTv. Teď už to tak asi ale jednoduché nebude, protože DATA půjdou do modemu a TV do settoboxu, který je neprůchozí, protože nemá výstup.
 2. A protože box není průchozí, tak přijdu i o hbbtv, protože jej neumí. Nebo opět nějaký rozbočovač?
 3. Kdyby 20x za den. Někdy to je, např. na Eurosportu i 20x dejme tomu jen za dvě hodiny. Musím říct, že v poslední době mě nikdo nedožírá tak jako člověk, co si říká Tomáš Srovnaný. 😂
 4. No mě by zajímalo, jak je to s tou webovou aplikací Vodafone Tv jako náhrada za Horizon Go. Dokud ta webová aplikace nebude, tak chci mít zachovaný Hororizon Go, protože bez ní jsem na cestách bez televize. Aplikace v telefonu je mi na houby. Na podpoře bylo slíbeno, že webová aplikace bude dřív než se začne s migrací zákazníků UPV ----> Vodafone.
 5. Webový stream vysíání jako takového není. Lze jen na jednotlivé online projekce koupit vstupenku v rozmezí cca od 99 do 199 Kč. Viz: https://filmnazivo.cz/
 6. Taky jsem zvědav, jestli stále platí to, že než začnou převádět zákazníky z Horizonu na Vodafone TV, tak bude k dispozici aplikace pro webové prohlížeče. Naposledy mě o tom ubezpečovali na podpoře 1. září, dokonce tvrdili, že do té doby bude nejen aplikace pro web. ale i pro chytré televize.
 7. Tak doufám, že ten stb bude opravdu pro DVB-C připraven. Na těch jejich stránkách, kde informují o výměně stb a porovnávají UPC TV a Vodafone TV není totiž o DVB-C ani slovo, ale za to tam mají vysvětlení, jak funguje IPTV. 🤔 Jo a pro ty, co se rozčilovali, že jim Vodafone zruší platbu přes SIPO, tak teď to vypadá, že se nic rušit nebude a způsoby platby zústanou stejné. https://www.vodafone.cz/spojeni/vodafone-upc-vyuctovani/
 8. Souhlasím s Tomem. Je naprosto zbytečné šířit tady poplašnou zprávu, že z nabídky operátorů zmizí Nova Sport 1 a 2. Nic takového se nechystá.
 9. Otázka na ty, co ještě mají HD DVR Mediabox, tj. "cihlu": Funguje je vám u ní ještě stále funkce vzdáleného nahrávání?
 10. Já mám taky Komplet a musím potvrdit, že v době, kdy jsem si jej zařizoval, tak na stránkách UPC bylo u této nabídky napsáno, že obsahuje úplně všechny programy a uživatel tak nemusí řešit, zda daný program může sledovat nebo ne. Taky pamatuji dobu, kdy "péčka" byly až od 22 hodiny, ale to už několik let neplatí a jsou k dispozici 24 hodin. Pokud si pamatuji, tak UPC u RRTV tehdy argumentovalo tím, že je program kódován, tedy přístupný přes heslo (PIN) a tento argument byl přijat.
 11. Zhruba od 19:30 nefunkční ZZ jak přes set-top box (cihla), tak přes webový prohlížeč.
 12. No a tak to samozřejmě úplně není. Můžeš se maximálně rozhodnout, jestli ji ty peníze dáš nebo ne. Pokud ano, tak to pouze takovým způsobem, jaký společnost/firma umožnuje. No a pokud se nedomluvíte a peníze ji nedáš, tak prostě zákazníkem být přestaneš. Na takové výkřiky jako že JÁ jsem zákazník a proto JÁ jsem king a proto to bude jen podle mého, tak to není, nikdy nebylo a nikdy nebude. @Evzen V Ostravě opravdu papírové jízdenky v MHD úplně zrušili. K. 1. lednu 2020 byl ukončen jejich prodej, do 31. března 2020 šlo ještě používat nakoupené zásoby. Teď už jen mobilní aplikace, SMS, kreditní čipová karta (dobíjecí), ODISka (obdoba pražské Lítačky nobo InKarty Českých drah), bankovní platební karty. Možností je dost.
 13. No zas bych nedělal z nějakého Soukupova štěku senzaci. https://www.mediaguru.cz/clanky/2020/04/tv-barrandov-postavila-tz-na-sdeleni-ze-porazila-cnn-prima-news/
 14. Údajně je porucha většího rozsahu a stále se na ni pracuje. Prý by to snad mohlo být vyřešeno někdy během zítřka., píšou na FB.
 15. Je to zřejmě celorepublikově a netýká se to jen Mediaboxů, ale i HD DVR boxů (cihla), viz. FB. "Dobré ráno, omlouváme se, za technické potíže. Na HD DVR boxech jsou od včerejška potíže se zpětných zhlédnutím. Technická podpora již na odstranění závady pracuje. Během dnešního dne by měla být závada odstraněna." Bohužel, i když závada trvá už od včerejška, tak do teď se neobtěžoval nikdo to dát na stránky Výpadku služeb.
 16. https://livestream.com/accounts/17590784/events/9098584/player?width=640&height=360&enableInfoAndActivity=true&defaultDrawer=&autoPlay=true&mute=false
 17. No, je tam uvedeno, že "...sledování přes počítač není v tuto chvíli možné...", což dává aspoň malou nadějí, že snad v budoucnu ano. Ale je to naděje hodně malá, a pokud to možné bude, tak je otázka, za jak dlouho. Sám už jsem dost skeptický a začínám se koukat pomalu po konkurenci. Přes počítač nabízejí sledování prakticky všichni a Vodafone v tomhle bude rarita. Ale uvidíme s čím vylezou, až budou službu představovat.
 18. Trošku se tady ta diskuze zase zvrtla 😏 Já neměl v úmyslu vyvolávat polemiku, který OS je lepší či horší a samozřejmě souhlasím i s tím, že na televizi je nejlepší se koukat na TV. Ale šlo mi spíš o tzv. "GO" verzi, kdy prostě jste mimo domov, ne všude je k dispozici televize nebo televize, do které byste mohli zapojit chromecast nebo cosi jiného atd. Dost velký počet lidí v tom případě použije raději notebook něž aby koukal na pididispley smartphonu. A pokud Vodafone TV nebude fungovat ve webových prohlížečích či aplikaci pro W10, tak to vidím jako docela velkou konkurenční nevýhodu a třeba pro mne to bude patrně asi důvod zvážit změnu poskytovatele. Ale třeba se pletu a většině lidí vyhovuje koukat na mobil nebo na tablet (když nejsou delší dobu doma).
 19. Pořád mi také schází nějaké info, zda bude Vodafone Tv funkční i ve webových prohlížečích, či v aplikaci W10, tedy i na noťasech a v PC. Pro mne dost podstatná informace, protože koukat mimo domov na telku skrz displej smartphonu fakt nechci a nebudu.
 20. Vodafone už zákazníky informuje, že obchodní podmínky od 1. dubna v souvislosti s fúzí měnit bude. https://www.vodafone.cz/zoek/
 21. No pokud by Vodafone Tv nepodporoval žádné z běžných web browserů, tak by to byl dost velký krok zpět a podle mého znevýhodnění sebe sama v konkurenčním prostředí v ČR. Pro mne osobně by to asi byl i důvod pro změnu poskytovatele.
 22. Tak já nevím, jak která "cihla", ale na té mé je tlačítko (nikoliv dírka, ale spíše malý vystouplý kolík nebo hrbolek) pro reset modemu na druhé straně přístroje od vypínače, vedle ethernetových zdířek. Viz obrázek - na obrázku je označen jako číslo "3", vypínač je číslo "10". Je ale možné, že je víc typů "cihel - HD DVR Mediaboxů.
 23. Přesně. To mě teď taky zajímá. Cihla sice má své mouchy, ale jinak je celkem spolehlivá a oproti HD Mediaboxu zlatá. A navíc nahrává až 4 programy najednou. Zpětné zhlédnutí nahrávání nenahradí, protože ne vždy stihnu do týdne vše dokoukat a celá řada programů ZZ ani nemá, např. Film Europe, Československo/Be2Can, Cinemax 2 atd.
×
×
 • Create New...