Jump to content

ladcafa@seznam.cz

User
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ladcafa@seznam.cz last won the day on October 3 2018

ladcafa@seznam.cz had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  ∞ GB 10 Mb/s
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  HD DVR Mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Litomyšl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ladcafa@seznam.cz's Achievements

Level 4

Level 4 (4/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Zpětné zhlédnutí u UPC je oproti O2 kde jsem byl před tím hodně poruchové. Snad se to zlepší, poslední dobou se to skoro nedá používat. Snad se poruchy podaří odstranit a chtělo by také přidat další kanály do zpětného zhlédnutí. Ovšem až po tom co to dají do pořádku.
 2. Po skončení programů Československo HD je závěr vysílání. V EPG nemám programy Festivalu HD. Je to u vás také?
 3. Při té příležitosti by mohli přidat něco dalšího. Třeba Československo HD, Festival HD
 4. Jsou tu příspěvky, které jsou mimo téma. Můj se tématu týká, byť jen částečně. Ale koukal jsem, že tu jsou opravdu příspěvky mimo téma. Úsměvné je, když takový příspěvek má ten, co žije v domnění, že jsem si pomýlil tému vlákna. Notizia tobě děkuji.
 5. Jak to, že to tu nemá co dělat. Rtm+ je nová stanice, která mě na tabletu, přestože tam je( nejde spustit). Téma vlákna je " NOVÉ STANICE". Zjišťuji zda je problém jen u mě. Tato nově zařazená regionální stanice je z kraje odkud pocházím a pracuje tam můj velký kamarád, tak mě moc zajímá.
 6. Tak nyní to už fakt nechápu. Změna je ta, že na Horizon Go v počítači mě to již jede, ale v tabletu stále ne. Píše mě to" video nyní nelze přehrát (-2030)". Ostatní programy, aspoň co jsem zkoušel na tabletu jedou.
 7. Jde vám na Horizon Go rtm+ Mě ne. V TV to jede.
 8. Já mám oboje. Určitě by RETRO nemělo zmizet.
 9. Právě před chvilkou jsem zjistil, že kvůli nahrávání není potřeba STB. Jde to nahrát a zhlédnout přímo na Webu.
 10. Já jsem psal o tv. Co se týče internetu, tam je to naprosto jasně ve prospěch UPC. Ping a upload, tam je to u O2 opravdu špatný. Internet oproti UPC rozhodně pomalejší.
 11. Možná tomu nebudete věřit, ale kvalita obrazu u O2 přes STB je velice dobrá. Jednu chvíli jsem měl současně UPC TV a ve výpovědi O2 TV a kvalita obrazu byla srovnatelná. Dokonce pokládám O2 TV za trošičku lepší než UPC TV. Zpětné zhlédnutí u všech programů. Možnost nahrát pořady zpětně atd. UPC ale velmi dobrá cena k internetu. A nejvíc HD programů. Je tam ale dost kvalitních kanálů, které nemají zpětné zhlédnutí. Na podzim se prý bude přidávat. Doufám že mezi nimi bude National Geographic a Nat Geo Wild. Ale to už jsme trochu mimo téma.
 12. Já nejsem žádný obhájce O2, odešel jsem od nich k vůlí pomalému internetu, s televizí jsem byl spokojený, jenom mě řekli že když nebudu mít internet tak budu platit TV o 100 Kč víc. Tak jsem K UPC odešel i s ní. Jinak co se týče sledování toho sportovního balíčku. Mam tam 720p a obraz mám pěkný, srovnatelný s horizon go.
 13. Tak jsem si udělal radost a už mam ten sportovní balíček od O2. Funguje to okamžitě po zaplacení. Takový doplněk ke Kompletu. Mam to hlavně kvůli tenisu a tam mě holky zrovna radost neudělali. Mam to jenom na internetu, stb jsem nekupoval.
 14. Já mám osobně takovou zkušenost, že když koukám na film na programu Cinemax nebo Cinemax 2 a je v originálním znění bez titulků, přes jazykové volby si ty titulky v češtině můžu dát. Avšak když na ten pořad v originálním znění bez titulků koukám zpětně, už mě to možnost dát titulky v češtině nenabízí. U O2 TV jsem z tímto problém neměl.
 15. Mě osobně by zajímalo zda se uvažuje o zpřístupnění zpětného shlédnutí u dalších stanic. Skylink to nedávno rozšiřoval tuším o sedm programů.
×
×
 • Create New...