Jump to content

peet

User
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by peet

 1. HGTV vstupuje do ČR zatím exluzivně u jednoho operátora , dočkáme se taky u VF/exUPC???
 2. Tak jsem si všimnul, že VF odkódoval číňany , CCTV4 a CGTN Documentary , mám komfort, ale aby přidali něco kloudného to né, třeba nějaký evropský veřejnoprávní kanál, když už nám vzal TV5 Europe
 3. Tak jsem dneska vylovil ze schránky leták konkurence Cen...o a prohlídl jsem jejich nabídku programů, nabízejí celoplošně polské programy i TVP sport, asi jen UPC/VF s tím má problém😔 o tom že mají STV3, se už snad raději zmiňovat nebudu😀.Kdyby VF alespoň to STV3 přidal.
 4. Love Nature a TV 1000 Ruskojje kino mám zakódované, mám nabídku Komfort
 5. peet

  Teletext

  Zajímavé je , že spousty zahraničních TV , zvláště německé TXT mají.
 6. V neděli v době závodů F1 Horizon Go nefungoval, od půlky závodů , to pak jelo v pohodě
 7. Zdravím , mám TV Panasonic serie AS650 z roku 2014, a teďka pár dní běhalo HBB u ČT a u němců , Nova, Prima nic , ale před chvilkou jsem to zkoušel a už HBB na Nově a Primě zase jede.
 8. Jeden provider L.... .tv má v nabídce 11 polských TV stanic a evidentně je vysílá po celé ČR nejenom v příhraničí s polskem, UPC/Vodafone by se mohlo inspirovat.
 9. Toho TV5 Europe je škoda , to je docela pěkný program a pokud se nepletu , tak ho francouzi dávali operátorům zdarma☹️
 10. To já bych klidně bral i španělské a italské programy. Ten německý balíček slibují už tak dlouho, že by měl být v základu😃
 11. Tak to by UPC ČR mohlo zařadit i plánovanou STV3
 12. Tak jsem právě zkoušel Rádia Valc a kde nic tu nic, na STB už nejsou ani jejich pozice, budou nějaká nová rádia za Valc???
 13. Když se tu zmínilo holandsko, tak tam mají např. britské programy ITV, toto je u nás asi nereálné
 14. UPC by mohlo , přidat Polsat Sport News, v sobotu tam dávají Spartu se Slávií Alespoň na pár dní.
 15. Tak ,dneska němci překlopili vysílání do DVB-T2 a mají vše v HD, tak by mohlo UPC , ARD, ZDF a 3sat překlopit do HD a klidně přidat i další veřejnoprávní TV.
×
×
 • Create New...