Jump to content

mipo

User
 • Posts

  337
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mipo

 1. Od té doby, co to převzal Vodaffone, jde kvalita služeb strmě dolů. A bude hůř.
 2. Od té doby, co to převzal Vodaffone, jde kvalita služeb strmě dolů. A bude hůř.
 3. Ať si kdo chce říká cokoliv, já jsem po spojení UPC s Vodafonem zaznamenal pouze citelné zhoršení všech služeb. Takže mi to připadá spíše na nedobrovolné převzetí UPC Vodafonem.
 4. Zaregistroval jsem pouze změny k horšímu. Zpomalil se internet, zmizely mi programy ČT, které nebyly HD.
 5. mipo

  Výpadek televize

  Proč na webu UPC stále tvrdí, že nevědí o výpadku signálu a přitom je televize bez signálu už několik hodin?
 6. Svádět to na kompatibilitu je opravdu blbost. Tipoval bych na vadný kus, jenže tohle asi nesmějí technici nikdy přiznat.
 7. Včera mi přivezl technik HD DVR Mediabox (cihlu), kterou jsem vyměnil za dosavadní KAON. Zatím jsem neměl možnost vyzkoušet, co vše STB nabízí, ale zdá se, že splňuje co jsem od něj očekával. Vyzkoušel jsem i zpětné přehrání ve dvou případech a v obou bylo bezchybné. Přesto ale považuji za nejlepší STB, které dosud UPC nabízelo starý Handan PVR, jehož jedinou vadou byla nemožnost příjmu kanálů HD.
 8. Rád bych věděl, co je míněno termínem "zpětné shlédnutí, nebo zpětné přehrávání". Zásadně to totiž ovlivní mé rozhodování, zda vyměnit svůj dosavadní Kaon za cihlu. Hlavním důvodem je pro mne totiž možnost nahrávání pořadů, které momentálně nemohu sledovat. Jestliže ale nahrané nemohu normálně přehrát, ztrácí jakákoliv možnost nahrávání smysl.
 9. Prostě nikde ten disk není zadarmo a Kaon s každým diskem nespolupracuje.
 10. Potřebuji radu. Měl jsem několik let STB Handan DVR, se kterým jsem byl nadmíru spokojen. Když v něm dosloužil pevný disk, dal jsem tam jiný, použitý a Handan sloužil bezchybně další dva roky. Pak ale dosloužil i tento disk a náhradu jsem neměl. Protože už UPC nebylo schopno mi STB vyměnit za stejný, vyměnil jsem ho za malý Horizon Mediabox , protože mi šlo hlavně o možnost nahrávání pořadů, které jsem nemohl sledovat v reálném čase. Během poměrně krátké doby mi však dosloužily dva externí pevné disky, na které jsem nahrával, chtěl bych vědět, zda se mi ekonomicky vyplatí vyměnit ho za Mediabox (cihlu), který bych využíval jen na nahrávání, protože vzhledem k instalovaným rozvodům kabelů v bytě bych si chtěl nechat pro internet původní modem, nebo by bylo ekonomičtější shánět nový pevný disk. U cihly by se mi líbila hlavně možnost nahrávat současně několik programů. Ocením vaše názory.
 11. Klid, vydržte připojená, za chvíli to naběhne.
 12. S celou tou službou Horizon Go se může jít UPC vycpat. Mám to nainstalované na třech zařízeních a je to jen sázka do loterie. Někdy to běží bezvadně (např včera), a jindy, spíše většinou to jen ukáže hlášku "video nelze přehrát, odezva serveru je příliš dlouhá". Takže to oslavování této služby je pro mne totéž, jako když se pan premiér chvástá svými úspěchy.
 13. Podle mne byl nejlepší dvoutunerový Handan PVR. Kdyby uměl HD programy, byl by to STB naprosto bez konkurence.
 14. mipo

  Horizon Go

  Mám Win 7x64 a HorizonGO mi bez problémů běhá v IE.
 15. mipo

  EPG

  Koukám, žes také využil příležitosti.
 16. mipo

  EPG

  To aod: UPC je tím, kdo mi službu prodává, takže zodpovídá za její kvalitu bez ohledu na to kolik jiných elementů ji spoluvytváří.
 17. mipo

  EPG

  Mám dojem, že ten, kdo má v popisu práce doplňování údajů v EPG, svou práci dost flinká. Nejen, že už dost dlouho chybí bližší údaje o vysílaných pořadech, ale v poslední době bývají některé pořady úplně vynechány. Např. dnes na ČT 1 není ani zmínka o pohádce První rytíř a v oznámení o tahu Sportky je prostě nataženo na 2hod. Kdybych vynechal nějakou platbu, asi by se to financím UPC nelíbilo, ale vynechání jejich služeb je pro ně v pořádku. Ovšem pro UPC je flinkání jejich práce naprosto běžné.
 18. mipo

  DNS Google

  Když je to v ČT, nemůže být za jakýmkoli malérem nikdo jiný, než Putin.
 19. Díky za vysvětlení, zase jsem o něco chytřejší. Jedno připojení mi tedy stačí. Nejsem pařan ani stahovač, takže mi rychlost, kterou mám stačí.
 20. Jaký je rozdíl mezi tím a jedním modemem, ke kterému jsou přes wifi současně připojeny tři počítače a každý surfuje na jiných stránkách? Možná, že jsem lama, ale v mých představách je net stále jen jeden a v něm jen mnoho různých stránek.
 21. Takže další z nesmyslných podmínek UPC.
 22. Proč půjde internet jen na jediném zařízení?
 23. Poslední a vlastně jediný takový přístroj v nabídce UPC byl Handan DVR 6000. Kdyby uměl přijímat programy v HD, byl by naprosto bez konkurence. HD programy uměl sice Kaon, ale ten už měl pouze jeden tuner. Podle současného směru vývoje služeb UPC už se nejspíš lepší zařízení v nabídce neobjeví. To znamená, že zařízení bude nutné hledat na trhu s tím, aby podporovalo modul s kartou, dokud ji ještě lze od UPC pronajmout. To už ale asi také dlouho nevydrží. Takže se dá konstatovat, že z hlediska poskytovaných služeb v oboru televize UPC stagnuje a nebo dokonce upadá.
 24. Pronajaté zařízení lze vrátit pouze poštou, nebo odvézt do zák. centra v Praze. Technik si ho odveze pouze v případě, že za něj bereš jiné, nebo v případě reklamace.
 25. mipo

  Handan DVR 6000

  tomusi díky. Pohrabal jsem se ve svém vetešnictví, našel starší, ale funkční disk, vyměnil ho v STB a ejhle: stoprocentní úspěch. Stroj maká jako dřív. Mohlo mě to také napadnout. Ještě jednou díky.
×
×
 • Create New...