Jump to content

mipo

User
 • Posts

  337
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  -
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  Modem Technicolor, HD Mediabox, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Teplice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mipo's Achievements

Level 9

Level 9 (9/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Od té doby, co to převzal Vodaffone, jde kvalita služeb strmě dolů. A bude hůř.
 2. Od té doby, co to převzal Vodaffone, jde kvalita služeb strmě dolů. A bude hůř.
 3. Ať si kdo chce říká cokoliv, já jsem po spojení UPC s Vodafonem zaznamenal pouze citelné zhoršení všech služeb. Takže mi to připadá spíše na nedobrovolné převzetí UPC Vodafonem.
 4. Zaregistroval jsem pouze změny k horšímu. Zpomalil se internet, zmizely mi programy ČT, které nebyly HD.
 5. mipo

  Výpadek televize

  Proč na webu UPC stále tvrdí, že nevědí o výpadku signálu a přitom je televize bez signálu už několik hodin?
 6. Svádět to na kompatibilitu je opravdu blbost. Tipoval bych na vadný kus, jenže tohle asi nesmějí technici nikdy přiznat.
 7. Včera mi přivezl technik HD DVR Mediabox (cihlu), kterou jsem vyměnil za dosavadní KAON. Zatím jsem neměl možnost vyzkoušet, co vše STB nabízí, ale zdá se, že splňuje co jsem od něj očekával. Vyzkoušel jsem i zpětné přehrání ve dvou případech a v obou bylo bezchybné. Přesto ale považuji za nejlepší STB, které dosud UPC nabízelo starý Handan PVR, jehož jedinou vadou byla nemožnost příjmu kanálů HD.
 8. Rád bych věděl, co je míněno termínem "zpětné shlédnutí, nebo zpětné přehrávání". Zásadně to totiž ovlivní mé rozhodování, zda vyměnit svůj dosavadní Kaon za cihlu. Hlavním důvodem je pro mne totiž možnost nahrávání pořadů, které momentálně nemohu sledovat. Jestliže ale nahrané nemohu normálně přehrát, ztrácí jakákoliv možnost nahrávání smysl.
 9. Prostě nikde ten disk není zadarmo a Kaon s každým diskem nespolupracuje.
 10. Potřebuji radu. Měl jsem několik let STB Handan DVR, se kterým jsem byl nadmíru spokojen. Když v něm dosloužil pevný disk, dal jsem tam jiný, použitý a Handan sloužil bezchybně další dva roky. Pak ale dosloužil i tento disk a náhradu jsem neměl. Protože už UPC nebylo schopno mi STB vyměnit za stejný, vyměnil jsem ho za malý Horizon Mediabox , protože mi šlo hlavně o možnost nahrávání pořadů, které jsem nemohl sledovat v reálném čase. Během poměrně krátké doby mi však dosloužily dva externí pevné disky, na které jsem nahrával, chtěl bych vědět, zda se mi ekonomicky vyplatí vyměnit ho za Mediabox (cihlu), který bych využíval jen na nahrávání, protože vzhledem k instalovaným rozvodům kabelů v bytě bych si chtěl nechat pro internet původní modem, nebo by bylo ekonomičtější shánět nový pevný disk. U cihly by se mi líbila hlavně možnost nahrávat současně několik programů. Ocením vaše názory.
 11. Klid, vydržte připojená, za chvíli to naběhne.
 12. S celou tou službou Horizon Go se může jít UPC vycpat. Mám to nainstalované na třech zařízeních a je to jen sázka do loterie. Někdy to běží bezvadně (např včera), a jindy, spíše většinou to jen ukáže hlášku "video nelze přehrát, odezva serveru je příliš dlouhá". Takže to oslavování této služby je pro mne totéž, jako když se pan premiér chvástá svými úspěchy.
 13. Podle mne byl nejlepší dvoutunerový Handan PVR. Kdyby uměl HD programy, byl by to STB naprosto bez konkurence.
 14. mipo

  Horizon Go

  Mám Win 7x64 a HorizonGO mi bez problémů běhá v IE.
 15. mipo

  EPG

  Koukám, žes také využil příležitosti.
×
×
 • Create New...