Jump to content

single

User
 • Posts

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by single

 1. Zajímavé, že exUPC Business mi funguje, kdežto sousedům ve stejném domě normální exUPC nejede.
 2. U nás to vypadá stejně. Ale v současné době po celém sídlišti tahá optiku T-Mobile. Takže až to spustěj, budou Vodafonu trenky malý...
 3. Zbytečně si to nekomplikuj a modem vrať. Oni ti ten modem na nové adrese vymění za nový Compal, když o to požádáš.
 4. DAB+ v UPC síti? Něco mi ušlo? Já vím jen o FM a DVB-C.
 5. Ovladačem Samsung One Remote jde ovládat Vodafone box. Alespoň u TV Samsung QE55Q80TA to mám ověřeno. Při konfiguraci ovladače se sice nenabízel Vodafone, ale stačilo ho zadat ručně.
 6. Aspoň dostaneš vyšší rychlost. Mě místo 240/24 dávají 150/30 za příplatek asi 100,- edit: Zjistil jsem, že mám vlastně 150/15 + SPEED UP. Pokud mi ten SPEED UP zůstane, tak bych tu stovku navíc zkousnul.
 7. S konektory není problém, pokud je nemůžeš sehnat, ptej se na F - konektor. Má ho víceméně každé elektro, celá desetiletí se používá v satelitní technice. Cena 5 Kč. Nebo lisovací provedení jako používá UPC, to už je třeba najít prodejnu elektrosoučástek, stojí kolem 20 Kč. Dostal jsem sadu kleště + hrst konektorů za 500.
 8. Přesně. Umístění routeru s vestavěnou Wi-Fi hodně často nevyhovuje z hlediska pokrytí signálem. Do sítě pak zapojím na vhodná místa jeden nebo více Mikrotik cAP a Wi-Fi v routeru v některých případech i vypnu.
 9. Ale tak.. všechno má svůj smysl. Díky aplikaci v mobilu a Chromecastu se můžu dívat na televizi, protože kabel mám ve druhém bytě. Naopak mě nezajímá podpora Windows 10, protože je jednak nemám a druhak si tv nikdy nepouštím na počítači. Jen ať podporují všechny varianty, každý má jiné potřeby.
 10. Balíček Hustler pro chlapy v karanténě nebude? 😷
 11. Někdy před 10 lety se dávala WISI DB 80F, ta byla do krabice.
 12. Dnes jsem měl prodat odkoupený modem Cisco EPC3208. Novému majiteli ale na infolince sdělili, že ho nepřipojí. Připustí jen Compal...
 13. Taky mi bylo líto, že není aplikace pro Android TV ale nakonec používám aplikaci v telefonu s Androidem a do TV posílám přes Chromecast. Ovládání na dotykovém displeji je vlastně pohodlnější...
 14. Ano, to funguje, a taky jsem to tak udělal. Akorát, že jsem ten měsíc musel jet na nižší rychlost předchozího majitele 😁 Objevil se tenkrát ale jiný problém. Po přepojení na vyšší rychlost se modem (Compal) začal asi 10x denně restartovat. Podle mě to bylo slabým signálem u nás v domě, ale UPC to nevyřešilo. Takže jsem zase potupně sháněl Cisco, které jsem předtím prodal 😁
 15. Přesně jak píše Marek-26, zařízení musí být nejen odprodané ale i uvolněné. Stalo se mi, že jsem koupil modem a musel jsem měsíc čekat, než předchozímu majiteli doběhla smlouva. Do té doby mi ho UPC nechtělo zaregistrovat.
 16. Dík, je to tam. Hledal jsem ten Red 2 GB. Neomezenka s internetem 2+2 GB za 397 Kč. Na stránce UPC se tedy zobrazuje jen výběr.
 17. Existuje "Tarif pro jednotlivce s internetem na doma" za 399 ? Původně byl na webu UPC, v prodejně Vodafone mě tenkrát vyhnali, že je ještě brzo a nemají informace. Teď z webu zmizel. Je pod kobercem, nebo existuje širší nabídka než je na https://www.upc.cz/mobilni-tarify/nabidka/mobilni-tarify/ ?
 18. Také můžu potvrdit, Cisco 3208 na 300mbit běží naprosto dokonale. Mám u něj zdroj 15V/1,5A od 3925. Jinak, včera jsem koupil Compal, tak Cisco dám do bazaru.
 19. Ovladačů už jsem takhle oživil desítky. Zatím jsem žádný nezničil, na bezpečné rozlousknutí se mi osvědčila taková věc , co vypadá jako tlusté trsátko.
 20. Asi záleží na zařízení. Mě to třeba nejde. Mám Nvidia Shield TV.
 21. Pokud by byl zájem, asi bych taky nějakou ze skříně vydoloval.
 22. Další varianta je použít zásuvku, která má vývody rovnoběžně se zdí. Tato zásuvka má tloušťku 28 mm.
 23. Přes WiFi s jednoduchou anténou je 80mb maximum.
 24. Mě to hraje úplně perfektně. Grafiku taky nemám nijak zázračnou, nějaká ATI HD6450, procesor i5, Windows 10. Nemůže ti to dělat ovladač grafiky?
 25. No 75%... možná máš fakt slabý počítač. Není to nějaký notebook s Atomem za 7 tis.? Na tři roky starém pc se mi vytížení procesoru pohybuje mezi 8 až 10%.
×
×
 • Create New...