Jump to content

J.Š.

User
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  HD Mediabox, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Most

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

J.Š.'s Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Po výměně Kaona KCF B3000HCO za typ KCF B4003HCO tuto závadu při přehrávání nahraných pořadů pozoruji také. Nového Kaona mám týden; u původního jsem za celé 3 roky tuto závadu nikdy neměl. Ještě to budu testovat a potom asi reklamace.
 2. Standa - v Tomusově aktualizovaném seznamu ze dne 1.3.2013 se Animal planet HD ještě nenachází.
 3. Animal planet HD byl zprovozněn v lokalitě Most dnes po 6 hod ráno. Pro jiripoky - frekvence 746 MHz , SR6900, 64 QAM - síť UPC frekvenve 290 MHz, SR6900, 64 QAM - síť Karneval na jedné z těchto frekvencí byste to měl naladit. (dost mě mrzí zbytečná arogance některých přispěvatelů)
 4. V Mostě jdou již naladit programy na všech frekvencích sítě UPC - 131 TV programů a 42 rádií - frekvence 626 - 778 MHz; všechny se symbol rate 6900.
 5. Zkuste na chvíli vypnout přístroj ze sítě vypínačem na zadním panelu přístroje. Mě to při občasném nestandardním chování přístroje pomohlo.
 6. U mně proběhla aktualizace předevčírem (lokalita Most). Frekvence multiplexů zůstala zatím původní ze sítě Karneval. Konečně ale byla opravena chyba diakritiky v názvech pořadů, v seznamu "časovače nahrávání". Tato závada se vyskytovala od samého počátku distribuce tohoto přístroje (Kaon KCF-B3000HCO). Tak sláva, ale že to trvalo....
 7. Zasunout obráceně jde ale nefunguje. Správná orientace modulu v TV je etiketou(obrázkem) ke zdi - obrázek bude hlavou dolů. Orientace karty v modulu - etiketa modulu nahoře, čip karty také nahoře. Modul s kartou je třeba do slotu TV silněji dotlačit. (Mám 2 TV Samsung obě s moduly)
 8. Nemáte někdo zkušenosti s tímto přístrojem? Byla by to možná náhrada Kaona, se spoustou dalších funkcí a s dobrou cenou. http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-a ... 00/EN-spec
 9. Při programování nahrávání přes EPG v seznamu ČASOVAČE NAHRÁVÁNÍ stále nefunguje správně diakritika v názvech programů (čekajících na nahrávání).Písmenka nad kterými by měl být háček, čárka, nebo v případě "u" kroužek, název obsahuje ale bez těchto diakritických znamének,což by mně ani nevadilo pokud by před těmito písmenky nebyly další zvláštní znaky které asi diakritická znaménka mají simulovat. Háček prezentuje Ï, čárku Â, kroužek Ê.Jelikož se zatím po této nejnovější aktualizaci nikdo o této závadě nezmiňuje nevím zda se jedná o závadu pouze u mého Kaona 3000. Pokud se tato závada vyskytuje u všech přístrojů tak už to považuji za ostudu programátorů kteří firmware upravují.
 10. CA modul se správně vloženou kartou zasunout do CI slotu TV Samsung lícem ke zdi a řádně dotlačit. (CI slot na pravé straně TV při čelním pohledu)
 11. Zkuste ještě jednou zvážit výměnu za typ UE55C6900,tedy pokud oželíte 3D, (tomus má v tomto pravdu ,3D zobrazování u TV ještě zdaleka dokonalé není ), no a měl byste TV se satelitním HD tunerem , což je při satelitním přílmu podstatná výhoda a ještě ušetříte cca 20 000 Kč. Nic nedáte za to, když si mnou doporučovaný typ necháte někde v kamenné prodejně předvést. Já mám osobně již přes rok LCD Samsunga LE52D750 a jsem s ním maximálně spokojený. V TV nainstalovaný CAM modul s kartou UPC a ještě přes HDMI připojený HD DVR od UPC, který využíván pouze pro nahrávání programů na HDD. Výhoda tohoto uspořádání je v tom, že nejsem omezen při výběru programů jako bych byl pokud bych neměl v TV DVB-C tuner a CAM modul s kartou a chtěl nahrávat součaně prograamy ze 2 multiplexů. No a byla by také škoda nevyužívat výborný softwér s perfektní češtinou , s orig. ovladačem Samsung.Proto si myslím že tak drahá televize, kterou budete mít připojenou k satelitu, by tuner DVB-S2 měla mít. Nové modely TV Samsung by se měly na trhu objevit v dubnu. http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-a ... returnurl= http://led-televize.heureka.cz/samsung-ue55c6900/
 12. Doporučuji TV UE55 C7000 bez sat. tuneru vyměnit za typ UE55 C6900 která má i satelitní HD tuner S2 a ještě ušetříte.
 13. Provedl jsem aktualizaci FW přes 16GB flashku (ze 124 MB flashky se soubor nenačetl) na verzi 11.11.00.04 ze souboru uvedenáho zde Tomusem dne 30.12. , předním USB vstupem. Zatím jsem zjistil tyto změny: České znaky v seznamu nahraných pořadů jsou již v pořádku , v seznamu časovače nahrávání ne. LIšta posuvu nahrávky již automaticky mizí.
 14. Tak jsem si myslel ohledně toho pořadí kanálů, že se alespoň nějaká chyba podařila odstranit - no nepotěšil jste mně. Také já Vás nepotěším : zkoušel jsem ten posuv při přehrávání u několika nahrávek - posuv vpřed i vzad o různě dlouhé časové úseky se zastavuje přesně v okamžiku puštění tlačítka a přehrávání pokračuje přesně z tohoto místa.
 15. Zkuste přeinstalovat na tovární nastavení . Mě po přeinstalování již cca měsíc pořadí navolemých stanic v sezamu oblíbených drží. Před tím se mě měnilo také dost často. Pokud jde o přetáčení nahraných pořadů tam jsem zatím nezjistil problém (zkuste to upřesnit), jedině mě tam vadí informační lišta která zůstává stále viset na obrazovce do stisku "exit". (Mám nainstalovanou poslední verzi FW : 11.11.00.03)
×
×
 • Create New...