Jump to content

Bucky Kid

User
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 50
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  UBEE EVM3230
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bucky Kid's Achievements

Level 7

Level 7 (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dnes ráno je TV signál zpět, nicméně operátorka mi včera do sluchátka tvrdila že v mé lokalitě DVB-T po kabelu skončilo, každopádně problém se vyřešil sám.
 2. Na technické říkali že s T1 končí.
 3. Ahoj, mám základní balíček v ceně internetu (TV Start), ale dnes není v TV části žádný signál, zkoušel jsem to proskenovat a nikde ani čárka. Včera ten signál ještě byl. Internet je funkční dál. Je to nějaká porucha nebo další "upgrade"? Používám pořád DVB-T1 přijímač.
 4. Tak v pátek asi hoďku výpadek, včera taky a dneska tak tři (nebyl jsem doma když se to rozjelo). Tak to už trochu přehání ne?
 5. V jakým rozhraní? V režimu bridge to rozhraní nemá. O tom factory resetu jsem četl a asi to bude funkční ale není to moc elegantní, zatratí se mj. veškerá dřívější konfigurace toho routeru (jestli ji to zařízení nesmaže hned po přepnutí na bridge).
 6. Tak mi dnes byl slavně vyměněn dosud jako víno šlapající UBEE za ten bílej hnus. Mám k tomu jen pár připomínek, hned po převzetí nového modemu mi byl z nějakého důvodu zablokován ten starý a když jsem si ještě před přepnutím nového na bridge procházel nastavení tak na stavové stránce jsem jasně viděl že je to DOCSIS 3.0. Jak tomu mám rozumět. Zatím se přidělují konfigurační balíčky s protokolem DOCSIS3.0(?), a až to ve čtvrtek přepnou na ten gigabit, zrestartuje se s nastavením DOCSIS 3.1? Nebo je ten modem skutečně DOCSIS3.0 a VF si prostě jen dělá ze zákazníků prdel, a ty modemy jim mění jen proto aby z nich vytahal víc lowe (což mě k filosofii VF sedí). Jestli to není normou DOCSIS, tak v čem by to UBEE nemohlo fungovat dál? Taky by mne ještě zajímalo jestli se ten Compal dá nějak přepnout zpátky z bridge na router, když je pryč ta gateway.
 7. Jenom ze zvědavosti se ptám, jestli je už někdo komu přestal fungovat starý modem, respektive jestli už se k někomu vnutili z výměnou Říkali mě že se znovu ozvou až to bude na spadnutí, ale telefon mě blokuje většinu hovorů od VF protože jsou na všech možných spamlistech.
 8. Je nějaká šance sehnat ten Compal z druhé ruky? Díval jsem se trochu po bazarech a poptávka vysoce převyšuje nabídku respektive nabídka není žádná.
 9. Nemůže existovat ještě jinej standard, proč by modem mohl být nekompatibilní?
 10. Tak já nevím jestli je vůbec nějaká potávka po vyšší rychlosti. Kolik je asi % zákazníků kterým nestačí 500Mbit? Spíš za tím vidím vyšší poptávku Vodafonu po vyšších cenách. Ono je dost výmluvný už to že ty nový modemy z nějakýho důvodu nejdou odkoupit.
 11. Hehe, tu "výhodnou" slevu mi nabídli taky. Mám odkoupený modem ještě od UPC a jsem s ním nadmíru spokojen. Vodafone asi vadilo že někteří zákazníci neplatí víc a tak rychle vymyslel tuhle prasárnu (píšu prasárnu protože je to změna samoúčelná, bez navyšování rychlosti nebo rozšiřování funkčnosti). A mimochodem mě říkala ta na drátě že ke změně dojde už v řadě týdnů.
 12. Zdravím, je pravda že Vodafone mění protokol a už nebude zpětně podporovat modemy s DOCSIS 3.0? Dnes mi to kdosi volal ale nemůžu o tom na oficiálním webu najít vůbec nic.
 13. Už se to vyjasnilo, nevím jak k tomu mohlo dojít ale měl jsem to skutečně přeházený v přijímači. Po přeskenování programů už signál odpovídá. Dík za potvrzení, můžete to zamčít.
 14. Zdravím, od rána se nějak přeházely programy v multiplexu 474MHz. Na pozici ČT24 běží obtraz a zvuk ČTD/ART, ale EPG dál ukazuje data pro ČT24, a na pozici ČT:D je černá obrazovka, EPG taktéž odpovídá. A v multiplexu 498MHz všechny programy kromě ČT1-HD taktéž černá obrazovka. Může to někdo opravit?
×
×
 • Create New...