Jump to content

bilik

User
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bilik

  1. Adapter je označení používané v MS Windows, Najdete je v síťových připojeních. Je rozdíl mezi fyzickám adapterem a tímto síťovým.
  2. Opět doplním, hotspot je součást Windows 10 tedy rozhodně to není samostatná aplikace. To jestli se na klienty nepředává validní dns, nebo gateway netuším a pokusím se to zjistit, jinak mě nenapadá, čím by to mohlo být, snad jen nefunkčním NAT na straně Vodafone adapteru.
  3. 1. NB jako Hotspot se vysílá vždy přes Wifi. 2. Zdroj internetu může být různý. ---- Tedy pokud je zdrojem internetu pro NB eternetový kabel, tak vše funguje a klienti, připojení přes hotspot NB mohou používat internet. Pokud ale je zdrojem internetu Vodafon přes SIM vloženou do NB, tak se sice klienti přihlásí, ale internet jim není přístupný. (Na telefonu je to hláška "Není přístup k internetu") --- Je to jasnější?
  4. Mám Windows 10 připojený k internetu buďto kabelem, nebo přes Vodafone SIM. Pokud jsem přes kabel, funguje mobilní hotspot skvěle. Pokud jsem připojen přes Vodafon SIM, nemá žádné připojené zařízení přístup k internetu, ale jinak spojení funguje. Nesetkal se někdo s tím? Díky za nápady.
×
×
  • Create New...