Jump to content

MarekM

User
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MarekM

  1. Těžko říct, já raději řeším vlastním mail serverem (nechci jim dávat číslo a zatím mi IMAP/SMTP nezablokovali), protože není vyloučeno, že Seznam jednoho dne vypne email se stejným odůvodněním. Přece jen se jedná o 50 let starou službu, tedy něco naprosto "nemoderního". NL daňová správa např. komunikuje dle jejich slov z důvodu bezpečnosti jen přes Twitter, nikoliv emailem. Gmail tel. č. nevyžaduje? U něj raději účet nemám... Myslel jsem, že s tím přišli oni.
  2. No, pokud se Vodafonu vyplatí rušit službu s nižšími náklady na správu, pak asi i pár stovek tisíc ročně řeší. Seznam bránu využívá, jen aby protlačil ten gg paskvil (2FA), který opět snižuje bezpečnost, protože stačí jen ukrást a odblokovat SIM (pokud je vůbec PINem krytá), abyste získali přístup ke všem takto "zabezpečeným" účtům pomocí "zapomenutého" hesla. V důsledku si nezřídíte email, nemáte-li telefon.
  3. T-Mobile podle slov jejich člověka na telefonu zatím rušení nezvažuje, ale tato myšlenka se opravdu nabízí, snad u nich zdravý rozum zvítězí. (Pokud mi moderátor neschválí ani tento příspěvek, budu aspoň vědět, kým je Adolf za své vazalství placen.)
×
×
  • Create New...