Jump to content

klima_slim

User
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by klima_slim

 1. Tak jsem koukal po internetu a nejsem sám, kdo s tímto telefonem má problém. Našel jsem návod, který mi pomohl (přeloženo z angličtiny): "Našel jsem řešení: 1 - Zapněte na počítači hotspot (5 Ghz). 2 - Připojte svůj Xiaomi k tomuto hotspotu. 3 - Zapněte hotspot (5 Ghz) na svém Xiaomi. Tímto způsobem je kanál pro hotspot stejný jako aktuálně používaná wifi. 4 - Vypněte hotspot na počítači. 5 - Nyní můžete připojit počítač k hotspotu Xiaomi! :)" Tak snad to také někomu pomůže.
 2. Aha tak v tom bude ta "chyba". Doteď jsem si myslel, že 5G=5GHz. V tom případě se zdá, že to funguje .. Ale stejnak, při přepnutí na 5GHz pásmo se nemůžu vůbec připojit.. Zkoušel jsem všelicos.. Nevím, jestli tedy přicházím o nějaký markantní rozdíl v rychlosti nebo ne. Telefon který na hotspot používám je POCO F3 Možná to ještě zkusím nějak zprovoznit.. Každopádně díky za rady
 3. Zdravím, ano zkoušel. (nevím proč se to v původním příspěvku nezobrazilo, asi jsem nepotvrdil úpravu, teď by to mělo být v pořádku)
 4. Zdravím, potřeboval bych poradit. Mám neomezená data od Vodafone a je zde možnost vyzkoušet si 5G síť na 24h. 5G na telefonu normálně funguje ale při vytvoření hotspotu ho PC nemůže "najít". Hotspot s 2.4 normálně funguje. Zvláštní je, že Google Chromecast se na tento 5G hotspot připojit může ale můj PC (Windows 10) a notebook (Windows 11) nikoliv. Ovladače Wi-Fi adaptéru mám nainstalované. K PC používám Wi-Fi anténu TP-Link Archer T3U Plus. Základní desku mám: ASUS TUF GAMING B550-PLUS - AMD B550 Zkoušel jsem vypnout a zapnout standart šesté generace a všemožné kombinace nastavení ale bez výsledku Za každou radu budu rád Přeji pěkný den
 5. Zdravím, chtěl bych se prosím Vás zeptat a zároveň poradit. Včera jsem obdržel novou SIM kartu s novým tarifem a potřeboval bych se zeptat na pár věcí. Momentálně mám v telefonu dvě SIM karty, jedna s mým současným číslem a druhá právě s novým tarifem. Chtěl jsem si kartu aktivovat ale objeví se mi hlášení "Neznámé ICCId." pomocí SIM také nelze. Z telefonu normálně volat lze, mám to tedy brát tak, že karta je již aktivovaná? Přijde mi ale divné, že při vložení SIM karty do telefonu zde není vyžadován PIN.. Proto si, jestli aktivace proběhla nejsem tak jistý. Nejvíce zvláštní věcí je, že číslo, které mi bylo k nové SIM kartě přirazeno se shoduje s jedním z telefonu mého otce 😶. Proto veškerá hlášení o jakékoliv informaci a změně chodí tam včetně hovorů. Je dost možné, že jsem někde něco špatně zadal, ale netuším jak jsem k danému číslu vůbec přišel, k obálce se SIM kartou mi pracovník žádné číslo nenapsal. (vůbec si toho nejsem vědom, a nezdá se mi, že duplikace čísel je možná a už vůbec ne s členem mé rodiny). Bylo by tedy možné si převést číslo ze staré (současné) SIM na novou SIM s tarifem? Jedná se o tarif s neomezenými daty, voláním a SMS. Co se stane s kreditem co mám na současné SIM?
×
×
 • Create New...