Jump to content

crlazar

User
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by crlazar

 1. Dobrý den, konečně se můj problém vyřešil výměnou modemu za nový VF. Není jasný důvod, proč měly modemy Compal problémy, ale alespoň je to opraveno.
 2. same as the one used on this forum and linked to my account.
 3. Udělal jsem to a otevřelo to nové pouzdro... jeden už jsem měl otevřený od května. I did that and it opened a new case ... I had one already opened since May.
 4. tak přišel jiný technik a vyměnil svíčky, samozřejmě to nešlo a měl to udělat někdo jiný. Když mi zavolali, musel jsem vše znovu vysvětlovat a řekli, že zavolají znovu, aby naplánovali výměnu modemu (znovu) za jiný model (ne compal) - od včerejšího rána doteď žádný hovor. zákaznický servis je hrozný. Nikdy předtím jsem za 10 let nemusel volat do UPC, takže nemohu srovnávat, ale jejich podpora se mi po více než 3 týdnech s tímto problémem vyloženě nelíbí.
 5. Poté, co provedli aktivaci, stále to nefungovalo. Teď zase čekám, až se ozve technik. Jelikož nejsem česky mluvící, ukázalo se to jako velmi obtížné 😞
 6. Zavolali mi technici a zdá se, že došlo k aktivaci související se smlouvou o pronájmu modemu, která měla být provedena, jinak modem běží v nějakém nouzovém režimu. Aktivaci provedli a mám čekat až 24 hodin na potvrzení restartování modemu a mělo by to začít znovu fungovat. Později potvrdím, zda je to skutečně problém. Možná byste měli také zkontrolovat.
 7. @DCG v kterou hodinu? a jaká je verze softwaru? Pro mě to začalo kolem 04:45. @tomus, je to to, co hledáš? downstream.png a upstream.png?
 8. Ahoj, Zdá se, že je problém s verzí firmwaru modemu. Měl jsem tento problém pro stejný problém jako SlavekB za poslední měsíc. Rychlost internetu je dobrá, ale míra poklesu pingu je vysoká! Aplikace se nepřipojují nebo se připojují pomalu, stránky jsou extrémně pomalé. Tento týden přišel technik a vyměnil modem za modem se starší verzí firmwaru, který fungoval bez problémů až do dnešního rána, kdy modem dostal zase novější verzi. Dnes jsem volal na podporu a nemohli s tím nic udělat, i když jsem vysvětlil, že vše, co je potřeba, je nainstalovat starší verzi. Doufám, že se mi zítra ozve zpět, abych to mohl sledovat. Stará verze - Pracovní: CH7465VF-NCIP-6.12.19.8-2-NOSH Nová verze - Nefunkční: CH7465VF-NCIP-6.15.20.2-2-NOSH Zdá se, že to není ojedinělý problém a někdo z Vodafonu si toho všimne a požádá o vrácení zpět nebo verzi, která tento problém nemá. PS (toto bylo přeloženo pomocí Google Translate: omlouvám se za případné chyby)
×
×
 • Create New...