Jump to content

C.M.

User
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by C.M.

  1. Trochu mě k tomu nutí. Nastavení pro změnu DNS je zablokované: https://www.techforum.cz/topic/45147-nastavení-dns-na-ch7465vf/ Tak se podívejte: https://www.vodafone.cz/_sys_/FileStorage/download/2/1369/vseobecne_podminky.pdf
  2. Weby prokazatelně nezmizely, jen jsou blokovány. Leda že by apms.cz byl dezinformační web, se kterým nemá Vodafone nic společného. Ano, ty weby mi chybí, chci znát názor nepřítele. Platím si za přístup k celému webu, ne k nějaké náhodně vybrané části.
  3. Jak se píše v článku, weby jsou zablokovány na základě právně nezávazné výzvy vlády. Nejde o žádné nařízení či právní předpis. Takže bych rád věděl, které ustanovení všeobecných obchodních podmínek umožňuje Vodafonu, aby na základě takové výzvy vlády omezil služby pro své zákazníky.
  4. Jsou weby zablokované Vodafonem ( https://www.apms.cz/mobilni-operatori-blokuji-pristup-na-dezinformacni-weby/ ) dostupné v sítích virtuálních operátorů? Na základě kterého ustanovení všeobecných obchodních podmínek tato blokace proběhla?
×
×
  • Create New...