Jump to content

pilox

User
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pilox

 1. Jen se vrátím k mým výpadkům. Rychlost snížena na 500 a zatím bez výpadků . Takže to vypadá tmě to bylo rušení toho pásma 1Gb internetu. Když tu byl druhej technik, tak říkal změny to ruší ty antény co jsou na protějším baráku….
 2. A zkoušel si znova spárovat ovladač? mě se to povedlo na po páté. vyndal jsem i baterie s ovladače a zase nandal. návod na spárování https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/sparovani-dalkoveho-ovladani/
 3. Hm, podle Tech. podpory modem má nějaké špatné hodnoty, nevím jaké. Ale mají mi zavolat do zítřka a snad přijdou s řešením. Ale určitě zkusím přejít na tu pětistovku.
 4. Ve čtvrtek tu byl technik, vyměnil kabel od zásuvky k modemu, byl tam ten černý. Prý sou nekvalitní. Koukal do světlíku odkud je veden kabel. Podivoval se nad tím že na jeden přívod jsou dva byty, ale prý na výpadky to nemá vliv. No a řekl že to je maximum co pro mě mohl udělat. Ale že jsou tu starší rozvody a gigabit modem to kolísání nezvládá a vypadává…. Prý ať si dám 500 stím jiným modemem a mám klid. Tak teď nevim. Trochu sem doufal že to bylo tím kabelem co vyměnil , 3 dny to jelo v pohodě a dnes už zas blbne… měření 0,23 Mbit/s Down upload je v pohodě. Nechápu v čem je zakopaný pes. Když jsem byl UPC tak jsem tohle neřešil..
 5. Což, může být, ale jak to , že to je načasované tak , že před převedením pod Vodafone to nebylo..
 6. Ano Vodafone station. Pc kabelem blbne i telefon přes Wi-Fi . Na modemu nejde udělat diagnostika , píše to zkuste to později.
 7. Hojte , od převedení do Vodafonu, se potýkám s chvilkovými výpadky netu…. je to dopoledne, i navečer. Internet se výrazně spomalí, stránky se nenačtou po cca 10 minutách to jde. Po 18 hodině takhle dvakrát a pak to zas běží. Modem jsem resetoval, restartoval už včera .Nemá někdo stejný problém po převedení do systému Vodafonu, v Praze 4 Nusle??
 8. Právě, že teď z televize do soundbaru mám zvuk optikou. A ovladač ovládá hlasitost soundbaru , což mě překvapilo . Tak doufám, že i prémiový toto zvládne. propojení hdmi přes soundbar mi nejde 4K . tak uvidíme až ho doručí . Tak pro info, dnes došel premiový box. Ovladač využívá jak infra , tak bluetooth. Spárování s televizí a sounbarem vyšlo sice na po páté, ale je to.
 9. Zdravím, když je ovladač premiového boxu připojen kněmu bluetoothem ,má stejnou funkci jak ovladač nepremioveho boxu, že zapína i vypína televizy ? Mám zatím neprémiový box, a ovladač vypíná a zapína soundbar i telku..
×
×
 • Create New...