Jump to content

Veet

User
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  Komplet
 • Vodafone devices
  Settopbox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Veet's Achievements

Level 2

Level 2 (2/14)

 • Week One Done
 • First Post
 • Conversation Starter

Recent Badges

0

Reputation

 1. Žádný další nemám. Ten od UPC STB jsem vyhodil spolu se STBoxem a ten od televize je někde v propadlišti dějin, jelkož jsem ho dlouho nepotřeboval ... dík tomu funkčnímu od UPC.
 2. Zapoměl jsem dodat, že ovladač "se nechce" odpárovat ... to je jedna věc ... a docela by mě zajímalo, jak jsem JÁ POUŽIL špatný kód. Ve výše uvedeném odkazu se o použití/zadání KÓDU nic nepíše. Píše se pouze o postupu spárování, o kódování nevidím ani čárku. Děkuji za odpověď Marku DvacetŠest PS.: Když neručí za kompatibilitu s TV ... měl by myslím před převodem zákazníka upozornit, že převodem od UPC hrozí ztráta kvality ovládání zákazníkových zařizení. Ovladač UPC parádně ovládal jak TV, tak Settopbox. To se o křápu od Vodafone říci nedá. Navíc byh si mohl dopředu zjistit, jak moc kvalita upadne, převodem pak neobtěžovat ani sebe, ani Vodafone a rovnou se přesunout ke konkurenci. Děkuji tomusi, já umím rolovat na stránce a dojet si dolu k postupu zrušení párování. Nemáš tam prosím spíše radu, jal vše uvést do továrníbo nastavení tak, aby jak ovladač, tak settopbox veškerá předchozí nastavení OPRAVDU "zapoměli"? Moc děkuji. Děkuji tomusi, já umím rolovat na stránce a dojet si dolu k postupu zrušení párování. Nemáš tam prosím spíše radu, jal vše uvést do továrníbo nastavení tak, aby jak ovladač, tak settopbox veškerá předchozí nastavení OPRAVDU "zapoměli"? Omlouvám se za mou lehčí podrážděnost, ale když jsem settopbox poprvé zapojil, vše jakž takž fungovalo ... ovladač zapnul jak TV, tak Settopbox a ovládal hlasitost pouze na settopboxu ... tak jak by to mělo být a jak jsem si při prvním spuštění nastavil. Toto nastavení ovšem vydrželo asi 2 hodiny a od té doby přestal ovladač reagovat na TV (vypnutí/zapnutí) K opětovnému nastavení funkce ovladače se v menu settopboxu již nelze znovu dostat. To v kombinaci s faktem, že na Settopboxu od Vodafone NELZE řadit programy do pořadí dle potřeb uživatele ve mě vyvolalo vcelku slušnou vlnu nevole.
 3. Asi jsi neporozuměl tomu, co jsem řekl ... ten ovladač už nereaguje ani se settopboxem. Jediné co zvládne, je settopbox zapnout a vypnout. Ano? Vodafone mi sice televizei nedodal, zato mi dodal settopbox, který je úrovní funkcí horši než settopbox od UPC ... a to je co říci. Vzhledem k tomu, že jsem o takovéto snížení kvality zařízení nestál, je to vcelku k na*rání, nemyslíš?
 4. Super ... dík za radu ... teď je to ještě víc v pr*eli než to bylo 🤣🤣🤣🤣🤣 Ovladač nejen že nevypne televizi, ale nezhlasije ani neztišuje jak televizi, tak settopbox. Super. Mám ovladač, kterej zapne sttopbox a to je všechno. ... nice ... Vodafone je fakt superho*vno
 5. Dobrý den. Po dvou dnech od zapojení Vodafone settopboxu přestala televize reagovat na vypnutí pomocí ovladače VTV (jejího settopboxu). I po resetu settopbpxu i televize ..... televize stále neraguje a funkci už ani nelze v nastavení STB znovu nastavit/potvdit.
 6. To je smutný noooo. Kdyby aspoň byla funkce volby oblíbených programů schopna suplovat funkci řazení .... bylo by to fajn.
 7. Hm ... tak to je docela dobrá motivace přesunout se ke konkurenci. Na základě portace od UPC k Vodafone o kterou jsem ani v nejmenším nestál, se mi sníží kvalita funkcí STB?? A ještě mám platit za pronájem 🤣 Dobrej joke 🤦‍♂️ Set top box mám cca 5 hodin a už se poohlížím po tarifech od O2 a T-Mobile.
 8. A jiný box to umí? Který?
 9. Dobrý den, je možné měnit pořadí programů jako tomu bylo u UPC/Horizon??? Dnes jsem byl převeden od UPC k Vofafonu, dostal jsem nový Vodafone set top box a tuto funkci nikde nevidím. Děkuji za odpověď
×
×
 • Create New...