Jump to content

zby

User
 • Posts

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

zby last won the day on January 21 2020

zby had the most liked content!

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  Kaon 700, Modem Technicolor
 • Place of subscription of Vodafone services
  Zlín

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zby's Achievements

Level 7

Level 7 (7/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

8

Reputation

 1. Není nutno nic měnit ručně. Na NAS můžu mít nastavenou aktualizaci libovolné domény u DDNS služby (tj. třeba tu blablabla.no-ip.com) a pak tuto (blablabla.no-ip.com) zavednou v CNAME záznamu u své domény (tj. např. nas.mojedomena.cz CNAME blablabla.no-ip.com.). Jak prosté.
 2. Zkus zatrhnout u Server odchozí pošty (na prvním foto) volbu "Server požaduje ověření".
 3. Před nějakou dobou se mi to také stalo - musel jsem udělat reset do továrního nastavení (samozřejmě po vyzkoušení všech variant a ověření, že opravdu není problém se signálem z rozvodu UPC do Settopboxu). Postup dle informací z technické podpory. Na Vámi uváděné potíže by mohlo pomoci tovární nastavení přes diagnostickou obrazovku, které provedete dle následujícího postupu: Odpojte set top box z elektrické sítě, vyčkejte přibližně 10 vteřin a zapojte jej zpět Ve chvíli, kdy se set top box začne načítat (na displeji bude běhat dokola tzv. had), stiskněte na dálkovém ovládání tlačítko INFO (modré tlačítko) a držte jej, dokud se neobjeví diagnostická obrazovka (obrazovka bude v angličtině, tedy DIAGNOSTIC SCREEN). Šipkou vpravo přejděte na záložku UPDATE Poté opakovaně mačkejte šipku dolů, až bude modře podsvícená položka FACTORY RESET Stiskněte OK, po pravé straně se zobrazí nápis CANCEL Opět stiskněte OK, podtrhne se C Nyní stiskněte tlačítko VOL+, nápis se změní na PROCEED Potvrďte tlačítkem OK, nápis PROCEED zmizí V případě, že nedošlo k samovolnému restartu boxu, stiskněte tlačítko EXIT. V tuto chvíli se set top box restartuje a začne proces stahování posledního software. Nyní jako při první instalaci zvolte zemi "Česká republika", jazyk "Česky", pokud máte set top box připojený scart kabelem, zobrazí se nabídka, kde je třeba vybrat právě scart kabel, poté odsouhlaste licenční podmínky, potvrďte, zda máte, nebo nemáte připojený síťový kabel z modemu do set top boxu (pro využití videotéky a televizního archivu), a nastavte typ startu set-top boxu (ECO – nižší spotřeba v pohotovostním režimu, delší start po zapnutí, nebo RYCHLÝ START – vyšší spotřeba v pohotovostním režimu, rychlý start při zapnutí).
 4. zby

  HBO GO Smart TV LG

  Tak ano, většina modelů 2019 má již Android 9 Software history Android P Philips 2K19 73x4/7504/8x04/8x4/9x4 - ranges Vzhledem k výše uvedeným informacím tedy předpokládám, že v březnu dojde ke sjednocení všech modelů na Android 10 (tj. u starších se přeskočí Android 9).
 5. zby

  HBO GO Smart TV LG

  tramin, jaký model? Je možné, že nové modely 2019 už mají Andriod 9 Poslední aktualizace pro modely Philips 2K19 9104 range Philips 2K18 73x3/7503/7803/8303/8503/8x3/9x3 ranges Philips 2K17 6412/6482/7002/7502/8102/8602/9002 ranges TPM171E _ 107.001.101.002 – Date: 2019/12/02 - Android Oreo 8.0.0 based software
 6. zby

  HBO GO Smart TV LG

  Jirka007, tak to je super zpráva, že rovnou přejdou na Android 10. Protože Philips vydává FW se stejnou verzí Androidu pro všechny modelové řady (minimálně 3 roky nazpět).
 7. zby

  HBO GO Smart TV LG

  Mám poslední FW z prosince 2019, který je založený na Android Oreo 8 (Philips zatím bohužel na novějším Androidu žádný FW nevydal).
 8. zby

  HBO GO Smart TV LG

  Zajímavé. Mám stejný model (jen menší uhlopříčku) a přepínání stanic bez problémů (šipkami i přímým zadáním čísla, a i pomocí výběru přes EPG).
 9. zby

  HBO GO Smart TV LG

  To ale není možné házet na Android TV. Jak psal tramin i já... s Android TV u jiného výrobce (u dvou konkrétních modelů) není problém.
 10. zby

  HBO GO Smart TV LG

  Máme doma Philips 43PUS7303 s Android TV, což nebyla úplně nejdražší volba, a nemůžu si stěžovat. Využíváme hodně vestavěný Chromecast a pak i různé aplikace (YouTube a pod). Takže asi záleží na daném modelu TV.
 11. Tak, abyste neřekli, že žádné stížnosti, tak se opět přidám. Včera jsem znova udělal tu chybu, že jsem si chtěl pustit něco přes ZZ (malý Kaon). Našel jsem si v průvodci pořad, dal jej přehrávat, chvíli se točilo kolečko, pak chyba - video nelze spustit (to jsem zkusil ještě několikrát - se stejným výsledkem). Naštěstí některé věci některé stanice opakují vícekrát, takže jsem si našel stejný pořad, jen vysílaný o pár hodin dříve - ten se rozběhnul hned. A dokonce docela dlouho byl obraz bez jakýchkoliv potíží. Ale zhruba v polovině začalo klasické přepínání kvality obrazu do nižšího rozlišení. Takže opravdu, tato služba se ani nyní nedá považovat za funkční.
 12. Tak se přidám... včera kolem 22 hodiny jsem si pouštěl ZZ na Kaonu (malý STB) - HBO, Černobyl. První pokus - chyba (video nejde spustit). Druhý pokus - rozběhnul se, ale kvalita neustále (několikrát do minuty) přeskakovala mezi plnou a nějakou střední (je to otravné, když se u toho mírně mění i výška obrazu). Na 42 palcové TV je to přepínání kvality (byť jen do nějaké střední úrovně) hodně patrné. Internet po celou dobu bez problémů. Nejspíše většina klientů hlášení problémů už vzdala.... proto žádné stížnosti.
 13. Co pozoruji, tak kvalita vysílání (na malém Horizonu) nepadá z plné kvality na základní, ale na nějakou střední (tady došlo asi k úpravě nastavení). Upřímně, je to lepší, ale pořád ne ideální, když se to takto přepíná každých několik minut (zejména při sledování sportovních záznamů/přenosů). Zvláštní je, že pokud se stream odesílá z mobilu do Android TV (přes chrome), tak běží vše naprosto perfektně po většinu času.
 14. U mě úplně stejné chování - v noci se zasekne a nevypne. Také mám aktivní Eco režim.
 15. Dnes přibližně mezi 18-19 na malém Kaonu ZZ neustálé přepínání kvality. Nepadalo to úplně na tu nejnižší, ale neustále to lítalo mezi plnou kvalitou a nějakou střední. Takže zlepšení nic moc.
×
×
 • Create New...