Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/18/2023 in all areas

 1. Dobrý den, pozoroval jsem to samé už nějakou dobu. A pokud se nepletu, přes zpětné shlédnutí je vše v pořádku. A mám takový pocit, že i opakovaný pořad v lineárním vysílání, pokud byl, tak byl v pohodě. Dělo se tak jen v přímém přenosu. Připojení také přes Vodafone box.
  1 point
 2. Tak pokud vím, Celeno je výrobce wifi čipů, takže asi čip pro wifi má nějaký ovladač (jako např. GPU) , se kterým byl problém.
  1 point
 3. Dotaz není moc srozumitelný. Kabelem - jakým kabelem? Když jste připojen kabelem tak hotspot funguje, přes Vodafone sim nefunguje. Jakože kabelem spojený mobil s pc a pak hotspot z mobilu funguje? Přes vodafone sim nefunguje- není srozumitelné o co jde, snad i při spojení kabelem jde hotspot přes sim. Děkuji
  0 points
 4. To jo, ale počítejme spolu. Dnes je 18.3.2023, nahrávka vznikla 8.3.2023 - to bude asi méně než 90 dní a tedy by ještě mohla jít přehrát 🤷‍♂️ Leč ve webu mi přehrát nejde, stejně jako libovolná další nahrávka. V boxu nebo v iOS aplikaci přehrát jde.
  0 points
 5. Už je to delší dobu, takže konkrétně si nevzpomenu. Ale mám novou záhadu - přihlásil jsem se k VTV přes web (abych vyzkoušel, jakou mají kolegové s Windows proti nám s Macem výhodu) a zkusil jsem si přehrát nahrávku - no abych se přiznal, nevím jak s uvedenou informací naložit 🙂 Včera jsem při tom usnul, když jsem si to přehrával na boxu, takže záznam snad k dispozici je. Stejnou informaci mám u všech nahrávek, co jsem namátkou zkusil, takže to asi není chyba, patrně je to vlastnost 🙂
  0 points
 6. Vadný konektor v žádném případě neudělá to, aby se rozcházel obraz se zvukem. Vadný konektor může způsobovat tak leda výpadky signálu.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...