Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/17/2023 in all areas

 1. @dcart Bohužel, vyšlo to jen částečně. Pořád ale platí, že Chromecast i podpora MacOS na webu přijde a přece jen se to už blíží. @kautskym Stále platí, co jsem psal pár stránek zpět. Jakmile budeme mít nové zprávy, určitě se o to podělíme.
  1 point
 2. Zdravím, již to jde v pořádku, ale minimálně týden jsem se o to marně pokoušela. Na platební bránu mě to vůbec neodkazovalo. Děkuji.
  1 point
 3. Tak prý bude v další verzi FW opraveno, jedná se o chybu, která vznikla asi aktualizací Celeno driverů.
  1 point
 4. Časem výměna všech starých modemů, vč. těch odkoupených a všechno jenom do pronájmu.
  0 points
 5. @Technikus Však právě proto by mě to zajímalo, jen jsem to nechtěl napsat přímo. 🤣 Přijde mi to totiž až neskutečné, možná spíše k smíchu.
  0 points
 6. @Marek-26 Tak neoficiálně bys nám to sdělit mohl, ne? Alespoň čtvrtletí... 🤫 Mi to nikomu neřekneme.
  0 points
 7. Odpoviem za VF DE (a pochybujem, ze to bude inak v pripade CZ) - nie, ale neposkytuje ziadnu podporu a v pripade problemov trva na pripojeni dodaneho VF zariadenia, dovody tu boli uz niekolkokrat napisane.
  0 points
 8. S modemy AVM nemá Vodafone problém, ne?
  0 points
 9. ????? Paffko Paffko Paffko, přeci už jsi na fóru nějakou dobu, a v tomto tématu také diskutuješ dlouho. Mnohokrát tu už padlo, že zprovoznění DOCSIS modemu je složitá věc. Je potřeba znát jeho HFC MAC adresu, model.... Config soubor musí být srozumitelný pro daný modem... Není to tak jednoduché. Myslím např. že do vlastního modemu Vf nevidí (nemůže monitorovat signál atd.) ... Úvaha: Nevím, jestli je to technicky korektní. ale příjde mi, že od doby výměny všech možných modemů za Compaly a Stationy, tak mi příjde celá síť daleko stabilnější. Zkrátka většina lidí co znám, nyní dosahuje skoro inzerovaných rychlostí, a to i v špičce. Pokud to je skutečně tím, tak to je minimáně jeden velký důvod, proč je stav pouze Compal a Station žádoucí.
  0 points
 10. Včera se někdo na apku pro TV Samsung ptal na Facebooku Vodafone a odpověď byla následující: Nemáme bohužel stanovený přesný datum. Určitě to plánujeme, ale kdy to přesně bude vám slíbit nedokážu. Tereza
  0 points
 11. Vadný konektor v žádném případě neudělá to, aby se rozcházel obraz se zvukem. Vadný konektor může způsobovat tak leda výpadky signálu.
  0 points
 12. Měl jsem podobný problém a na vině byl vadný konektor na vedení signálu za rozbočovačem. Po výměně konektoru vše v pořádku.
  0 points
 13. Technicolor má rychlostní strop někde okolo 350 MBit, takže na pětistovku je nepoužitelný, s Compalem budeš mít stabilnější internet, protože pro připojení k internetu spojuje dohromady 24 kanálů, zatímco Technicolor jich umí pouze 8 a při té rychlosti 300 Mbit už jede při hranici svých možností, takže stačí aby s jedním z těch osmi kanálů byl nějaký problém a okamžitě to pocítíš, zatímco u modernějšího Compalu je ta zátěž rovnoměrněji rozložená, To je taky jeden z důvodů proč se všechny staré modemy postupně vyměňují včetně Technicolorů, Compal má také lepší WiFi s podporou obou pásem 2,4 a 5 GHz současně. Já jsem s ním spokojený, nejprve jsem ho používal v režimu bridge a vlastní router a poté co můj router odešel, modem nyní používám v režimu router a vše funguje bez problémů.
  0 points
 14. Škoda že to je jen 4 Mbps, takže to tak tak vystačí na 1080p youtube a u 1080p60 videí už bude problém, tam by bylo třeba ideálně 6 Mbps a více.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...