Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/27/2022 in all areas

 1. odzkoušený že funguje mám tento: https://www.tsbohemia.cz/amiko-hd-8265-_d303566.html?gclid=Cj0KCQiAsoycBhC6ARIsAPPbeLvq1boUk8CyxS3FJltpdpfKzrX8_RDQT2HB4M98ff2AojirbXzF8UYaAlmLEALw_wcB
  1 point
 2. Co se týká STB, tak ten, co zvládá DVB-C a zároveň CI+ bude dražší jak ten monitor. Ať si koupí nový Chromecast a nainstaluje tam Horizon Go. Přes ten Chromecast pak může mít x aplikací, včetně VOD.
  1 point
 3. Zalezi jak moc si narocny na monitor(hry? vic nez 100Hz? atd)... Jinak nejschudnejsi reseni mas pres...
  1 point
 4. Zrušením této služby se sice ozve pár nespokojených lidí, za pár měsíců už si na to ale nejspíše nikdo nevzpomene a nikomu ta služba chybět nebude. Stejně jako když v roce 2003 tmobile rušil veřejnou sms bránu, to byly velmi živé diskuze na netu o tom, chystali bojkot atd, bojkot snad ani neproběhl a za pár týdnů už o absenci sms brány v diskuzích ani zmínka. Co se týče českých operátorů tak Vodafone v minulosti a též i Oskar měl vždy nejméně doplňkových služeb, však i ten sms mail zavedl až dlouho po spuštění jejich sítě. Gsm banking taktéž. A služby jako sms locator atd o tom si lidé v jiné sítí než TMO mohli jen nechat zdát.
  1 point
 5. Mám v rodině totéž a řešení bylo velmi snadné - přesměrovat veškerou poštu tchyně do emailu ženy, která to v případě potřeby vytiskne a příležitostně předá, resp. co je nutné, to hned sdělí telefonicky.
  1 point
 6. Dělal jsem test z mobilu na stránce https://packetlosstest.com/ na německý server a měl nastaveno 200ms jako hranici. LTE není na profi hraní her. Na non-ranked to stačí, ale spoléhat se na něj v nějakém zápase/turnaji třeba v COD či Fortnight je blbost. A to se tu bavíme o mobilních titulech.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...