Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/11/2022 in all areas

 1. Aktuálně (nejen) z káblu Vodafone: https://digital.rozhlas.cz/esportovy-kanal-chuck-tv-s-distribucnimi-problemy-dochazi-ke-zmene-vlastnika-8804971
  1 point
 2. Mám ten obyčejný Xiaomi TV stick, ne ten 4K. Všechno jede, ale pouze u VF ty jejich pošahané náhledy při vybírání z toho seznamu, je nekoneřné. Než se zobrazí další stránka, to je děs. Mám i PODU a tam problém není. Jenom to, na co šáhne VF jde do kytek. Více všemožného blokování, než funkčnosti.
  1 point
 3. Vyzkousen mam tento Mecool KM7 vice zde... -a dela se i verzi Mecool TV Stick KD3. Mam sice verzi s vetsi pameti, ale to nebude mit na zakladni pouziti jen TV vliv. A muzu pridat par postrehu: - treba tlacitka nahoru/dolu neprepinaji kanaly takze se dela vse pres menu. Zajimave, ze treba u pody mne to programy prepina. Naopak pozitivni je,ze po vypnuti a naslednem zapnuti nabehne ihned TV od vodafonu pokud jsem vypl pri spustenem sledovani pres vodafone. Pokud totez udelam treba s podou tak se zapne do zakladni android obrazovky. Za par kacek(alik) se da dokoupit tento ovladac i s klavesnici a melo by jit vse pohodlneji...
  1 point
 4. Love Nature hraje v 4k .Dnes zjištěno.
  1 point
 5. @alnagon Pěkný den, volbu vlastního hesla bychom rádi přidali, tak snad se to podaří 🙂
  1 point
 6. Já tyhle snahy moc nechápu. Za ethernetový výstup na modemu si může každý připojit "co chce", tím je zatím splněno, dokud EU či ČTÚ neřeknou jinak (resp. neupřesní rozdílný výklad). DOCSIS je trošku specifická technologie, kdy zařízení musí projít provisioningem, na to musí být připraven jak ten provisioning, tak všechen backend, tftp, CMTSky... A pak jsme u klasického business case, kdy kvůli pár lidem se to nevyplatí dělat.
  0 points
 7. O těchto podmínkách vím a četl jsem je. Stejně jako jsem četl informace, které jsem sdílel. Přijde mi, že cílem tohoto fóra je jen odrazovat od práva spotřebitele na vlastní zařízení, pokud je až za koncovým bodem veřejné telekomunikační sítě. Nepotřebuji odrazovat, že něco nejde. Stejná otázka na vás jako na @kautskym - četl jste, co jsem sdílel?
  0 points
 8. Podmínky služby Vodafone Pevný Internet Podmínky pro poskytování služby Vodafone Pevný internet (dále jen „Služba“) společnosti Vodafone Czech Republic a.s. (dále jen „Vodafone“ nebo „Poskytovatel“) se sídlem náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5, IČO: 257 88 001, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. B 6064 (dále jen „Podmínky“). ..... 6.2 Požadavky na zařízení (modem) pro technologii EuroDOCSIS Službu lze využívat výhradně prostřednictvím modemu dodaného společnosti Vodafone. Tyto modemy jsou ve vlastnictví Vodafonu a jsou zákazníkovi poskytovány pouze do pronájmu po dobu využívání Služby. ..... Tyto Podmínky nabývají účinnosti dne 1. 5. 2022 a nahrazují Podmínky ze dne 1. 1. 2022. Tyto Podmínky se vztahují na všechny smlouvy o poskytování Služby, včetně smluv uzavřených před datem účinnosti těchto Podmínek.
  0 points
 9. Nechápete to správně, bez registrace zařízení u Vodafonu nebude fungovat. A registrace neproběhne, neb je nežádoucí.
  0 points
 10. Všichni operátoři přizpůsobují aplikace pro zařízení zákazníků , jen u Vodafone musí zákazníci přizpůsobovat zařízení aplikaci operátora.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+01:00
×
×
 • Create New...