Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/04/2022 in all areas

 1. To obavam sa nehrozi (VPN server ani klient).. a navyse CPU v routeri nema na to vykon (je tam Intel Atom dualcore), ktoreho podstatnu cast spotrebuje modem DOCSIS 3.0/3.1.
  1 point
 2. 1 point
 3. Rána pro předplatitele HBO Max. Z nabídky zmizí řada titulů. https://digital.rozhlas.cz/z-videoteky-hbo-max-zmizela-rada-originalnich-titulu-spojeni-warner-bros-a-8782180
  0 points
 4. @radiotvsamé lepší kanály. Jen tak dál Vodafone.
  0 points
 5. Na první pohled by se mohlo zdát, že je na tom Vodafone a O2 stejně. Oba dva nemůžou při zpětném zhlédnutí u stanic Prima posouvat dopředu. U O2TV můžete pořád i zpětně nahrát. A když si pořád zpětně nahrajete můžete posouvat jak chcete, včetně reklam.
  0 points
 6. Nedavno pridali do base fw TG3442/TG3492 (VF aj UPC verzia) DDNS klienta, to je asi tak maximum, co sa da ocakavat.. ci ho VF spristupni, je druha vec. V kazdom pripade zariadenie od ISP je najlepsie mat v bridge mode (ak sa da).
  0 points
 7. @homberg Ano, byl to tiskový mluvčí PhDr. František Malina. A oznamoval jen to, co už bylo smluvně ujednáno a bylo vše připraveno co si pamatuji. Pak odešel do ČTÚ a následně do CS Filmu. A dříve informoval novináře, jak zaměstnance, resp. jeho oddělení. Některé věci nepropadli "dolů" vůbec, takže jako operátor UPC jsem se novinky dozvěděl kolikrát dříve od zákazníků než od tehdejšího zaměstnavatele.
  0 points
 8. je tu často citováno, takže přidám také úvahu. Nejedná se jen o Primu. Dokážete si představit, že před cca pěti lety by vám na prémiovém kanále History HD, (který je vám účtován), každých 10, pak 8, pak 6 minut během 40 minutového pořadu "zkvalitňovali" zážitek 15 minutovou upoutávkou? Dokážete si představit, že před cca pěti lety by vám na prémiovém kanále National Geographic HD, (který je vám účtován), každých cca 8-10 minut "zkvalitňovali" zážitek 15 minutovou upoutávkou a reklamou? Dokážete si představit, že před cca pěti lety by vám na kanálech Viasat History HD a Viasat Explorer HD, (které jsou vám účtovány), každých 10 minut "zkvalitňovali" zážitek 5 minutovou upoutávkou? Dokážete si představit, že by UPC někdy rok slibovalo nějaký program a ten by stále v nabídce nebyl? Že by lhali co a jak je problém a že na tom stále dělají... To už snad nemohou věřit ani sami sobě. Ano, mám na mysli Nature UHD. Co ty na to, Vodafone? Smažeš tento příspěvek dřív, než se dočkáme slibovaného programu?
  0 points
 9. Nenadávej na Primu,ale na Vodafon,že nedokáže to,co ostatní operátoři.A to,že ostatní operátoři dokázali nastavit svůj systém tak,aby nešli přetáčet jen reklamy, ale pořad šel posunout jak dozadu,tak i dopředu.Vodafone šel nejjednodušší cestou,jakou mohl jit.Žádná snaha navíc
  0 points
 10. Ono by bylo vůbec nejlepší, kdyby jste se vy**ali na celou tu šaškárnu s blokováním na takovém či makovém prohlížeči či systému.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...