Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/06/2021 in all areas

 1. @Adolf.Shitlerty jsi moc přísný. 6 miliard korun není kdovíjak vysoká částka. Jsou VP TV které hospodaří i se 70-100 miliardami korun a taky zápasí s rozpočtem a musí si pomáhat reklamou. Stardance je show která také patří na VP TV. Ono neznamená, že když je něco státní, tak to automaticky musí být nudné a šedivé. Vždyť i státní podnik může konkurovat soukromým subjektům. Viz třeba ČEZ nebo Česká pošta. Tak proč by nemohla i Česká televize. Jenže to chce prachy. A kde je má vzít? Když s reklamou si pomoci nemůže a zvednout poplatky o 200% by asi taky neprošlo. Mrkni na program nabídku zahraničních VP TV a uvidíš rozdíl.
  1 point
 2. S tou reklamou na ČT bych byl benevolentní. I když to vidíte jinak, reklama je prospěšná a podle mého úsudku by se měla reklama vrátit ve velkém na kanály ČT, snad s výjimkou Artu a Dečka. ČT má opravdu nudné programové schéma které je silně poznamenané chybějícími financemi. Reklama by mohla významně vylepšit kasu ČT a tudíž z toho těžit diváci. Je potřeba se na to dívat z jiného úhlu.
  1 point
 3. @Adolf.Shitler Nemám tě rád, kolikrát tu něco plácneš a já pak strávím x desítek minut googlováním, abych pochopil o čem mluvíš. Vlastně díky za rozšiřování obzorů.
  0 points
 4. Je to divné, ale souhlasím s A. Shitlerem :-) Zredukovat kanály, sportovní kanál zrušit úplně, maximálně nechat sport v rámci ČT2 ve smyslu mládežnický sport, hendikepovaní apod. - pouze čistě veřejnou službu. Profesionální sport patří na soukromé TV. Omezit outsourcing. Ale zase pokud se nepletu, tak zisk z reklam plně nejde na výrobu do rozpočtu ČT, ale je to snad podpora českého filmu. Ale tím si teď nejsem stoprocentně jist, něco takového se řešilo a nevím, jak to dopadlo.
  0 points
 5. Třeba tím že Česká televize nebude tunelovat peníze od koncesionářů tím že nesmyslně dabuje ze "slovenčiny" do češtiny. Když je někdo odpuštěním takový totální debil že nerozumí slovensky tak ať si k danému pořadu spustí skryté titulky.
  0 points
 6. @athlon1096 Já v DVB-T naladím 46 kanálů + 8 rádií. Jestli si dobře vzpomínám, tak když se naposled zvedaly koncesionářské poplatky, tak to bylo pod podmínkou že Česká televize nebude vysílat reklamy a stejně je tam má, akorát jak poznamenal Adolf se jmenují jinak, Takže nechápu proč bych jim měl platit ještě víc.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...