Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/30/2021 in all areas

 1. Tak jsem se nechal zapsat na listinu čekatelů na gigabit. Původně jsem chtěl volat až koncem května, abych chybějící bridge-mode měl co nejkratší dobu, ale takto se to vyřešilo samo od sebe. Komické na tom je, že jsem slečnu na infolince snažil zlomit na variantu, že budu platit gigabit, ale fyzicky budu mít půlgigabit. Až bude bridge mode, tak mi vymění modem a pojedu na gigabitu. To nešlo a za tři dny už to díky chybějícím modemům jde :)
  1 point
 2. Zdravím všechny, už je to nějakou dobu od mého posledního příspěvku zde, ale dnes jsem konečně úspěšně podstoupil kompletní výměnu koaxiálního kabelu z rozvodné skříně exUPC až do bytu a také výměnu účastnické zásuvky. Akce trvala něco přes 3 hodiny. A musím říct, že problém je vyřešen. Hodnoty signálu nyní dostačující (teda podle mě - viz příloha) a rychlost stabilní bez kolísání cca. 940 Mb/s. Zajmavé je, že původní koax nebyl nikde viditelně poškozen ani zlomen. Za mě tedy pod dnešku spokojenost 🙂
  1 point
 3. @petrkuznik jak jsi přecházel ze sedmiček na desítky? Čemu říkáš čistá instalace? Neuděl jsi třeba čistou instalaci sedmiček a přeplácl to desítkama? V tom případě by se vyplatilo teď to vzít znovu, zrušit všechny oddíly na disku a nechat vše převálcovat čistýma desítkama, nainstalovat originál drivery pokud jsou k dispozici a podívat se na aktualizaci BIOSU.
  1 point
 4. A co takhle tam na zkoušku nabootovat z flashky třeba Ubuntu a změřit tu rychlost tam? Můj odhad je, že z live ubuntu ten gigabit naměřit půjde bez problému. https://ubuntu.com/download/desktop
  1 point
 5. 0 points
 6. Takže asi ideální pro všechny, co chtějí Gigabit za pěknou cenu, ale zároveň nechtějí Vodafone Station, protože zatím neumí bridge-mode, na který se bude taky čekat.
  0 points
 7. Jenze jak jinak se da na takovej napad reagovat, nez tak, jak jsem reagoval? Vzdyt se staci jen na 1 minutu zamyslet nad tim, co to v realu znamena, a hned musi kazdymu dojit, ze nic takovyho nema cenu ani zkouset.
  0 points
 8. Výsledky na SEO se budou vylepšovat tím, že fórum bude sloužit pro účely diskuzi o službách Vodafonu. Stane se to úplně přirozeně. Tohle je tak hloupej nápad, že to ani nestálo za test. Navíc vůči SEO byl ten test úplně k ničemu.
  0 points
 9. Tak probehla cenzura... jesteze si to formular v editoru sam pamatuje... Kdo teda definuje, co je to "nadbytecne" uzivani? Nejakej regularni vyraz, jako se to zjevne delo pri tom testovani? Kdyz napisu v srpnu, ze "mi v roce 2009 instaloval zasuvku technik UPC", tak se to automaticky nahradi za "Vodafone", protoze to je "nadbytecne"? Muzu vedet, kdo to s tou "nadbytecnosti" vymyslel a jak konkretne se to bude uplatnovat? A jeste jsem psal, ze s tim "prepisovanim historie" jsem mel na mysli pochopitelne tohle (to bezhlave nahrazovani jednoho slova za druhe, cimz se meni fakticky vyznam napsaneho), ne zadne zpetne prepisovani starych prispevku.
  0 points
 10. simvás co to tady rozvíjíte za konspirační teorie, tady nikdo neplánuje zpětně přepisovat žádný příspěvky 😮 na zkoušku (tj. ani ne na den) sem zapnul nahrazení upc za vodafone u příspěvků novejch, abych viděl, jak to funguje v praxi (např. když se napíše upc/vodafone, exupc, ex-upc atd), protože po 1.8. by se mělo to nadbytečný používání upc omezit na nezbytný minimum... po 1.8., takže co bylo, to bylo 🙄 do tý doby se tady nejspíš ještě na dost místech objeví upc a následně ex-upc kvůli seo a zpětně se nikde nic nahrazovat nebude
  0 points
 11. Ale o to přece vůbec nejde. Jestli chce někdo cíleně softwarově přepisovat historii v diskuzi a výrazy nově zapisované tak se úplně potento. (chápal bych mazání nevhodných příspěvků, jak to na fórech bývá) ale tohle, v žádném případě. Navíc ta historie ztratí často kontinuitu i z technického hlediska. Jak to dopadne nevím, jen doufám, že to nepustí do světa. Kwa Slambe, to přece nemůžete udělat, to není žádná pohoda. Přece nemůžou pod mým nickem, klidně poodhalím identitu, problém s tím nemám, být slova, která jsem nenapsal. Jsem ještě chtěl napsat, to je v dnešní době tak na nějakou žalobu, nebo pořádnej průšvih a ostudu pro VF. No nic, dám si panáka a žilka mi nepraskne, rozšířím cévy.
  0 points
 12. Logika nelogika. To je totální pytlovina překrucovat text ve starých příspěvcích. To je dost totalitní móres. Ani v budoucnu nevidím smysl v tom, proč bych měl napsat to původní označení a web by mi ho měl překroutit na to nové. Zírám kam se ženeme.
  0 points
 13. Ovšem potom je komický název stránky "UPCZONE"
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...