Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/28/2021 in Posts

 1. Nejde. Je to asi stejné, jakoby někdo chtěl, aby se značka Clever prodávala v Tescu. Ani při sebevětší snaze se mu to nepodaří.
  1 point
 2. Tak jsem dneska vylovil ze schránky leták konkurence Cen...o a prohlídl jsem jejich nabídku programů, nabízejí celoplošně polské programy i TVP sport, asi jen UPC/VF s tím má problém😔 o tom že mají STV3, se už snad raději zmiňovat nebudu😀.Kdyby VF alespoň to STV3 přidal.
  1 point
 3. Začínám bejt zoufalej. Víceméně každej den volám na podporu, že nejede upload. Nedá se na tom telefonovat (teams, discord, hangouts), videotelefonovat už vůbec ne, nedá se na tom ani hrát na mobilu (asi ani na PC, ale to teď moc nezkouším), nedá se přes to pracovat přes vzdálenou plochu... A na podpoře pokaždý stejná písnička: "Já tu teď žádný problém nevidím" ... Jako já chápu, že se to blbě hledá, když se to objevuje sporadicky, ale to sakra není můj problém. V pondělí přijede technik, ale netuším, co u mě vykoumá, když dle zpráv některých techniků na podpoře je to problém na celým uzlu. Fakt zoufalství tohleto. Pro představu, jak to vypadá (resp. vypadalo před 14 dny. Ale je to pořád stejný) https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yE42ygPUD0MUs8H_56wSsLxMDwx4XJyD0RkXfa20chs/edit#gid=185889329
  0 points
 4. Nojo, když mne takhle vychovali rodiče, abych poděkoval, když pro mne někdo něco udělá 😄 A ve 47 letech se už člověk blbě mění.
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...