Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/28/2020 in all areas

 1. Ano, Horizon GO aj HBO GO na Xiaomi MiBoxe funguje bez problemov.
  1 point
 2. Souhlasím s Adolfem. Nedokážu si představit sledovat 165cm TV z méně než pěti metrů. To už podle mě hraničí s megalomanstvím. Na domácí poměry je to úplný kýč. Můj názor.
  0 points
 3. V pohodě, klidně se dívej na 65" z 2,7m (když ti to vyhovuje...). Já ale nemám oči jak chameleon a toto bych prostě nedal. Na metrovou TV se dívám z cca 3m a blíž bych nešel ani omylem.
  0 points
 4. a ty datový limity... 🤐 https://web.archive.org/web/20010220035410/http://www.tesmedia.cz/data/priceTESnet.html tohle by před dvaceti lety asi neprošlo 🤔
  0 points
 5. Počítat ještě umím - "..a pri 4K UHD TV 1 - 1,5 nasobok.." Když vezmu 65", takže bych měl podle této poučky sedět cca. +- 1.65 - 2.5 m. Promiň, ale to bych za chvilku skončil u očního. Opravdu nepotřebuju počítat pixely, nebo o co tu vlastně jde. Mám 42" FHD, když jsem to meřil, sedím od ní cca. 3.30 a fakt nepotřebuju počítat mravence na obrazovce. A v ložnici mít obrazovku 2 metry od xichtu? Ne, opravdu se obejdu a raději dám na své oko.
  0 points
 6. Hlavně ať dlouho nepřešlapují a konečně do toho říznou.
  0 points
 7. To dodnes nemůžu pochopit. To jako podle těch tabulek máte TV na zdi a sedíte od ní metr..? Nebo tu TV máte umístěnou uprostřed obýváku. Vůbec mi nejde do hlavy, jestli sedím metr od obrazovky, kde mám tem prostorový zvuk z ostatních repro? To je máte všechny v jedné rovině?
  0 points
 8. Názor na to máme určitě každej z nás jinej, a můžeme se tady dohadovat co kdo vidí, jakou má TV, jakej má ta televize procesor atd. já to vidím že nejlepší řešení je pustit UHD Eurosport a Eurosport v HD a pak se můžem začít dohadovat jak to kdo vnímá a vidí. To je myslím řešení, a pro VF určitě zpětná vazba s jakým názorem zákazníků se setká. Zřejmě je to ale VF jedno, takže když zákazník VF by i na zkoušku chtěl UHD obraz tak může koukat tak akorát do kamen 🤣
  0 points
 9. snad to vodafone co nejdřív pročistí, upload v řádu pár desítek Mb/s je něco strašnýho 😕
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...