Vodafone

Vodafone - Ptejte se

Ptejte se

‹ Dotaz: USB modem K3765 s OS Windows 7 64bit. Zpět na seznam dotazů

Thread
oheinrich:

USB modem K3765 pro Windows 7, 64bit. nejde nainstalovat ovladač (u 32bit OS -vista a W7 je vše vpořádku), náte nějaké skušenosti , co se stím dá dělat?
O.Heinrich

Thread
Steven:

Na Windows 7 se při pokusu o nainstalování programu VMC Lite může objevit hláška: „Error 2738: Could not access VBScript run time for custom action“
Zde je postup řešení:
Stáhněte si soubor RegisterWindowsScriptEngine.zip, rozbalte jej a spusťte instalátor (je přímo od Microsoftu). Nyní už bude možné spustit instalátor od Vodafonu, nainstalovat všechen potřebný software a připojit se k internetu.

Pomohlo vám toto řešení? Pomohlo

Thread
Petr G:

Pomohl mi program Super Ovladač. Našel modem a stáhl EN verzi ovladače. Po instalaci našel hw modem – optal se na změnu nastavení podle regionu (zprvu viděl VodafoneEN) a pak se vše povedlo.
P.G.

Pomohlo vám toto řešení? Pomohlo

Navrhnout odpověď

Navrhnout odpověď

Odpověď Vám dojde e-mailem a bude uveřejněna na Techforu.

Přidat další soubor

USB modem K3765 s OS Windows 7 64bit.

USB modem K3765 pro Windows 7, 64bit. nejde nainstalovat ovladač (u 32bit OS -vista a W7 je vše vpořádku), náte nějaké skušenosti , co se stím dá dělat? O.Heinrich

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Další dotazy

Thread
Nokia 7230-Nelze odeslat mms

Dobrý den, mám novou Nokii 7230 a nejde mi z tohoto telefonu odeslat mms. Zkoušel jsem si poslat z Vodafonu nastavovací sms, ale i tak nejde zprávu odeslat. Nastavil jsem mms podle návodu na těchto stránkách, ale taky nejde mms odeslat.Vždy to napíše…

Thread
Galaxy S2 - Padá hovor

Dobrý den, mám u vás zakoupený telefon Samsung Galaxy S2. (jeden z prvních kusů. Současná verze Android 2.3.3.). Bohužel se mi poměrně často stane, že mi spadne hovor. Občas to nepozoruji (třeba měsíc) pak zase ale ano. je to poměrně nepříjemné. Je t…

Thread
samoobsluha

Dobrý den, má Vodafone kontakt na hlášení chyb v samoobsluze? V poslední době je jich tam víc než dost. Třeba teď jsem přihlášen ve svém účtu a rád bych si vybral telefon jako odměnu po dvou letech. Bohužel se mi v nabídce zobrazují pouze modemy a žá…

Thread
Hlášení o nedoručení na sms email.

Mám nastaveno ve své schránce (např. xy@email.cz) přeposílání emailů na můj sms-email. Avšak jestliže přijatý email obsahuje přílohu, je doručeno na stranu odesilatele hlášení, že email nemohl být doručen. A při tom email byt do schránky xy@email.cz …

Thread
email - nestahují se přílohy

Dobrý den, mám tel.HTC chacha. Jedná se o to, že když mi někdo pošle mail s přílohou, tak mi email nejde otevřít a objeví se - ,,tento email je stále na serveru,, přitom na pc ho normálně otevřu. A ještě jedna prosbička, když píšu sms,nebo mail všech…

Všechny dotazy z fóra