Vodafone

Vodafone - Ptejte se

Ptejte se

‹ Dotaz: aktivace SIM karty Zpět na seznam dotazů

Thread
Karel Holubář:

Dobrý den!
Do nového mobilu HUAWEI Y5II jsem zakoupil od O2 i novou SIM kartu („předplaDENku), ale nevím jak se po vložení karty do telefonu potvrzuje zadaný PIN.
Děkuji za radu!

Thread
Oddělení datové podpory:

Dobrý den,

po zadání PIN kodu, stačí kliknout na položku “ OK “ a telefon se se sim kartou spojí. Bohužel nevím zda-li PIN kod zadáváte správně u Vodafone je PIN přednastavený na “ 1234 “

s pozdravem

Oddělení datové podpory

Pomohlo vám toto řešení? Pomohlo

Navrhnout odpověď

Navrhnout odpověď

Odpověď Vám dojde e-mailem a bude uveřejněna na Techforu.

Přidat další soubor

aktivace SIM karty

Dobrý den! Do nového mobilu HUAWEI Y5II jsem zakoupil od O2 i novou SIM kartu ("předplaDENku), ale nevím jak se po vložení karty do telefonu potvrzuje zadaný PIN. Děkuji za radu!

Comments are closed.

Další dotazy

Thread
Vipis volania

Vimazala som omilom.cislo a chcela bisom.vipis volania zmojho mobilu

Thread
nastavení MMS

Dobrý den mám nový tel. e.star A28 Gold a nejdou mi MMS.Operátor 02 sdělil abych zaslala sms ve tvaru MMS na č. 999555, ale bylo mi sděleno že to nejde s odkazem na stránku techfora. Nic tam k tomuto telefonu nenacházím. Děkuji za pomoc.Janderová.

Thread
Internet v iPhone 5s

Dobrý den, dnes jsem přešla od jiného operátora a chtěla bych aktivovat internet v mobilu na iPhone 5s. Nastavení APN na ,,iphone.vodafone.cz" nepomohlo a stále se mi ukazuje ,,Mobilní datovou síť nelze aktivovat - Chyba ověření totožnosti PDP". Kdy…

Thread
4G a dual sim telefon

Dobrý den.Mám tel. zn. THL T7 dual sim a v jednom slotu mam sim na paušál, volání a internet 250 Mb a ve druhém slotu datovou sim 500 Mb.( obě Vodafone lte) Na volací sim mi frčí rychlost 4G a datové sim pouze 3G.Ikdyž obě sim prohodim a nastavím pre…

Thread
nastaveni internetu

Dobry den aktivoval jsem datove pripojeni a nemohu nastavit telefon nokia 206. Postupoval jsem presne dle nastaveni tech. podpory vodafone pro nokia 207 (206 neni v nabidce). Dale me operator zaslal aktivacni sms a opet bez vysledku. Telefon stale hl…

Všechny dotazy z fóra